Кількість колод: 2 Кількість карт в колоді: 36
Кількість гравців: 2
Старшинство карт: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, В, Д, К, Т, Джокер.
Мета гри: забити більше голів.
Правила гри. Автор правил гри в футбол Руслан Садиков. До двох колодах, які використовуються в грі, додається ще стопка з 18 карт: від двійок до п'ятірок чотирьох мастей плюс два джокера. Перед початком гри додаткова стопка з 18 карт змішується і кладеться сорочкою вгору. Гра в футбол складається з двох таймів. Перед кожним таймом 72 основні карти змішуються і перші 45 з них кладуться в 5 стовпців по 9 карт, верхня карта в стовпці частково накриває попередню карту, причому верхні 3 карти кожного стовпчика лежать сорочкою вниз, а інші сорочкою вгору. В процесі гри карти необхідно брати зверху і після кожного взяття в стовпці одна карта перевертається для того, щоб у всіх шпальтах верхні 3 карти лежали сорочками вниз. Якщо в стовпці залишається менше трьох карт, то всі карти перевертаються сорочкою вниз. Під час гри до перших 45 картах можуть додаватися інші карти. Карта, яка додається, береться випадково з карт, які залишилися 72-45 = 27 карт, і кладеться в низ стовпчика в наступному порядку: непарні додаткові карти йдуть в перший стовпець зліва, а парні додаткові карти йдуть у другій стовпець. Таким чином, максимум за один тайм можна додати 10 карт. Гравці ходять один за одним за деяким винятком. Хід гравця полягає в тому, що гравець бере верхню карту з одного із стовпців на свій вибір і кладе її в свій "актив". Якщо після цього у гравця залишаються позачергові ходи, то в наступний хід він знову бере карту, якщо ходів не залишається, то наступним ходом бере карту суперник. Гравець не може брати карту з шпальти, з якого він вже брав карту в попередній раз. Якщо гравець робить кілька ходів, то недоступними стають стовпці, з яких гравець брав картки протягом цих ходів. Якщо гравець потрапляє в ситуацію, коли всі стовпці недоступні, то гравець може брати карту з будь-якого стовпчика. Перший тайм футболу закінчується, коли ні в одному з стовпців не залишиться карт. Під час гри, гравець може отримати штрафні картки. Якщо суперник б'є штрафний удар в будь-якої масті, то в цій масті гравець отримує одну або дві штрафні картки. Якщо у гравця в який-небудь масті 4 штрафні картки, то ця масть повинна бути видалена. Таким же чином грається і другий тайм.

Використовувані в грі терміни

Актив - так називається 4 шпальти з різними намащуватися.
Атака - коли взята карта кладеться в актив зверху карти з гідністю меншим на один.
Далекий удар - коли після взяття карти, у гравця в активі виявилися 4 карти одного достоїнства і різних мастей. Далекий удар не можна відбити і він вважається за гол.
Кутовий - коли взята карта кладеться в стовпець активу третій і перша карта в тому ж стовпці такого ж достоїнства.
Удар - коли взята карта кладеться четвертої в стовпець активу.
Штрафний удар - коли взята карта кладеться в актив зверху карти такого ж достоїнства і такий же масті.