This page has been robot translated, sorry for typos if any. Original content here.

Увага! Інформація носить довідковий характер!
Перед прийомом обов'язково проконсультуйтеся з лікарем!
САЙТ ТІЛЬКИ ДОВІДНИК. НЕ АПТЕКА! Ми не продаємо медикаменти! Ніякі!

Опис ліки: Бромгексин (Bromhexinum)

БРОМГЕКСИН (Bromhexinum).

N- (2-Аміно-3, 5-дибромбензил) -N-метілціклогексіламіна гідрохлорид.

Синоніми: бисольвон, Сольвін, Флегамін, Bisolvon, Brexol, Brodisol,

Brombenzonium, Bromhexinchlorid, Broncokin, Flegamin, Lisomucin, Mucovin,

Mugocil, Solvin і ін.

Білий кристалічний порошок. Мало розчинний у воді і спирті.

Препарат виявляє муколітичну (секретолітичну) та відхаркувальну дію. Муколітичний ефект пов'язаний з деполімеризації і розріджений ням мукопротеїнових і мукополісахаридних волокон. За сучасними уявленнями однією з важливих особливостей дії бромгексину є ється його здатність стимулювати утворення сурфактанту.

Препарат має слабку протикашльову дію.

Застосовують бромгексин як відхаркувальний засіб при гострих і хронічних бронхітах різної етіології, в тому числі ускладнених брон хоектазамі, а також при інфекційно-алергічної формі бронхіальної аст ми, туберкульозі легенів, гострої і хронічної пневмонії. Препарат можна використати для санації бронхіального дерева в передопераційному періоді, а також для попередження скупчення в бронху густого в'язкого мокротиння після операції. Призначають також для прискорення виділення контрастної речовини після бронхографії.

Приймають бромгексин всередину (незалежно від прийому їжі) у вигляді таблі струм. Дози для дорослих - по 0,016 г (16 мг = 2 таблетки по 0,008 мг) 3 4 рази на день; для дітей від 3 до 4 років - по 0,002 г (2 мг), від 5 до 14 років з 0004 р (4 мг) 3 рази на день; дітям до 3 років препарат не призначають.

Дія препарату починає проявлятися зазвичай через 24 - 48 год після початку лікування. Курс лікування - від 4 днів до 4 тижнів.

При необхідності призначають бромгексин одночасно з антібактеріален ними, бронхорасшіряющімі, серцевими і іншими засобами.

Препарат зазвичай добре переноситься. В окремих випадках можливі ал лергіческіе реакції (шкірний висип, риніт та ін.). При тривалому прийомі можливі диспепсичні розлади. Побічні явища проходять при відміні препарату.

Форма випуску: таблетки для дорослих по 0,008 г (8 мг) (рожевого кольору) в упаковці по 20 штук і таблетки для дітей по 0,004 г (4 мг) в упаковці по 10 і 50 штук.

Зберігання: список Б. У сухому, захищеному від світла місці.

За кордоном бромгексин випускається також у вигляді драже (зеленого кольору) по 4 мг в упаковці по 50 штук і у вигляді еліксиру (4 мг в 5 мл).

Під назвою "Флегамін" (Flegamin) випускається в Польщі сироп, содер жащій в 100 мл 0,08 г (80 мг) бромгексина, ментол, евкаліптова і м'ятна олії, воду дистильовану (до 100 мл).

Форма випуску: у флаконах оранжевого скла по 120 мл.