This page has been robot translated, sorry for typos if any. Original content here.

Онлайн результати футбольних матчів вчора / сьогодні / завтра

По темі:


Онлайн результаты футбольных матчей вчера/сегодня/завтра

Багато вболівальників не користуються платними спортивними каналами, але як і всі, хочуть отримувати актуальну інформацію про футбол в онлайні. Безкоштовне спортивне телебачення не предоставяет якісний спортивний сервіс, так як список трансляцій про спорт на них обмежений, і навіть, спостерігається явна перевага в сторону різних серіалів, мультиків і детективів. Наш сучасний і актуальний розділ допоможе вирішити дану проблему.

Розділ "Футбол сьогодні" - це максимально зручний і швидкий спосіб отримання інформації про проходять в даний момент поєдинках, про їх поточному рахунку, рішеннях судді (жовті і червоні картки, фоли, призначених штрафних і пенальті і ін.), Турнірному становищі команд в різних першостях, змаганнях і чемпіонатах по футболу. Інформація охоплювали всі події який відбуваються сьогодні, трансляції в режимі онлайн ведуться з різних точок планети і грунтуються тільки на перевірених даних. У заголовку написано час його початку і його статус.

Футбол Online

Україна - Прем'єр-ліга 9 грудня
12:00 Олімпік ? -? Десна
15:00 Олександрія ? -? Львів
Україна - Прем'єр-ліга 8 грудня
FT Карпати Львів 0 - 4 Динамо Київ
12:00 Полтава ? -? Ворскла
FT Зоря Луганськ 3 - 0 Арсенал Київ
FT Чорноморець 0 - 1 Ворскла
Росія - Прем'єр-ліга 9 грудня
11:00 Динамо Москва ? -? Урал
13:30 ФК Краснодар ? -? ФК Уфа
16:00 Зеніт Санкт-Петербург ? -? Рубін Казань
Росія - Прем'єр-ліга 8 грудня
FT Крила Рад Самара 1 - 0 Ростов
FT ЦСКА 2 - 1 Yenisey Krasnoyarsk
FT Локомотив Москва 2 - 1 Оренбург
FT Анжи Махачкала 0 - 3 Спартак Москва
Англія - Прем'єр-ліга 8 грудня
FT АФК Борнмут 0 - 4 Ліверпуль
FT Арсенал 1 - 0 Хаддерсфілд Таун
FT Бернлі 1 - 0 Брайтон енд Хоув Альбіон
FT Кардіфф Сіті 1 - 0 Саутгемптон
FT Манчестер Юнайтед 4 - 1 Фулхем
FT Вест Хем Юнайтед 3 - 2 Кристал Пелас
FT Челсі 2 - 0 Манчестер сіті
FT Лестер Сіті 0 - 2 Тоттенхем Хотспур
Англія - Прем'єр-ліга 9 грудня
16:00 Ньюкасл Юнайтед ? -? Вулверхемптоном
Німеччина - Бундесліга 9 грудня
14:30 Майнц 05 ? -? Ганновер 96
17:00 Borussia Mönchengladbach ? -? Штутгарт
Німеччина - Бундесліга 8 грудня
FT Байєр 1 - 0 Аугсбург
FT Баварія 3 - 0 1. FC Nürnberg
FT Шальке-04 1 - 2 Боруссія Дортмунд
FT Фрайбург 3 - 0 РБ Лейпциг
FT Вольфсбург 2 - 2 Хоффенхайм
FT Hertha BSC 1 - 0 Айнтрахт Ф
Італія - Серія А 9 грудня
11:30 Сассуоло ? -? Фіорентина
14:00 Емполі ? -? Болонья
14:00 Парма ? -? К'єво
14:00 Удінезе ? -? Аталанта
17:00 Дженоа ? -? СПАЛ
19:30 Мілан ? -? Торіно
Італія - Серія А 8 грудня
FT Наполі 4 - 0 Фрозіноне
FT Кальярі 2 - 2 Рома
FT Лаціо 2 - 2 Сампдорія
International - Friendlies 9 грудня
Canc. Ємен ? -? Таджикистан
Spain - LaLiga Santander 9 грудня
11:00 Ейбар ? -? Леванте
15:15 Уеска ? -? Реал Мадрид
17:30 Реал Сосьєдад ? -? Реал Вальядолід
19:45 Бетіс ? -? Райо Вальєкано
Spain - LaLiga Santander 8 грудня
FT Атлетіко Мадрид 3 - 0 Депортіво Алавес
FT Валенсія 1 - 1 Севілья
FT Вільярреал 2 - 3 Сельта
FT Еспаньол 0 - 4 Барселона
Англія - Чемпіонат 8 грудня
FT Бірмінгем Сіті 0 - 1 Брістоль Сіті
FT Брентфорд 2 - 3 Суонсі Сіті
FT Лідс Юнайтед 2 - 1 Квінз Парк Рейнджерс
FT Мідлсбро 1 - 1 Блекберн Роверс
FT Міллуол 2 - 2 Халл Сіті
FT Норвіч Сіті 3 - 2 Болтон Вондерерс
FT Ноттінгем Форест 0 - 1 Престон Норт Енд
FT Шеффілд Уенсдей 2 - 2 Ротерхем Юнайтед
FT Сток Сіті 2 - 0 Іпсвіч Таун
FT Віган Атлетик 0 - 1 дербі Каунті
FT Редінг 0 - 2 Шеффілд Юнайтед
Англія - Ліга 1 8 грудня
FT Вімблдон 1 - 1 Рочдейл
Aband Аккрингтон Стенлі 1 - 1 Сандерленд
FT Блекпул 2 - 1 Чарльтон
FT Брістоль Роверс 0 - 4 Донкастер Роверс
FT Бертон Альбіон 2 - 1 Шрусбері Таун
FT Лутон Таун 2 - 0 Флітвуд
FT Пітерборо Юнайтед 2 - 2 Оксфорд Юнайтед
FT Плімут Аргайл 3 - 3 Бредфорд Сіті
FT Портсмут 2 - 0 Саутенд Юнайтед
FT Сканторп 0 - 2 Джіллінгем
FT Уоллсол 2 - 1 Ковентрі Сіті
FT Уіком Вондерерс 1 - 0 Барнслі
Англія - Ліга 2 8 грудня
FT Менсфілд Таун 2 - 0 Ноттс Каунті
FT Бюрен 2 - 0 Ексетер Сіті
FT Челтнем Таун 2 - 1 Грімсбі Таун
FT Колчестер Юнайтед 1 - 0 Маклесфілд
FT Кроулі Таун 0 - 1 Нортгемптон Таун
FT Крю Олександра 0 - 2 Олдхем Атлетик
FT МК Донс 2 - 0 Карлайл Юнайтед
FT Морекамбе 2 - 2 порт Вейл
FT Стівенейдж 0 - 1 Lincoln City
FT Суїндон Таун 2 - 1 Ньюпорт
FT Транмар Роверс 1 - 0 Кембридж Юнайтед
FT Йовіл Таун 1 - 2 Форест Грін Роверс
Франція - Ліга 1 9 грудня
14:00 Страсбург ? -? Кан
16:00 Лілль ? -? Реймс
Postp Сент-Етьєн ? -? Марсель
Франція - Ліга 1 8 грудня
Postp Paris Saint-Germain ? -? Монпельє
Postp Анже ? -? Бордо
FT Генгам 1 - 2 Ам'єн
FT Ренн 2 - 0 Діжон
Postp Тулуза ? -? Ліон
Postp ним ? -? Нант
Німеччина - Друга Бундесліга 9 грудня
12:30 1. FC Magdeburg ? -? 1. FC Union Berlin
12:30 DSC Arminia Bielefeld ? -? SV Sandhausen
12:30 SG Dynamo Dresden ? -? Хольштейн Кіель
Німеччина - Друга Бундесліга 8 грудня
FT 1. FC Heidenheim 1 846 4 - 1 MSV Duisburg
FT SV Darmstadt 98 1 - 1 FC Ingolstadt 04
FT SpVgg Greuther Fürth 0 - 5 FC Erzgebirge Aue
Німеччина - третя Ліга 9 грудня
12:00 Шпортфройнде ? -? SpVgg Unterhaching
13:00 VfR Aalen ? -? Енергі
Німеччина - третя Ліга 8 грудня
FT 1. FC Kaiserslautern 0 - 0 FC Würzburger Kickers
FT Айнтрахт Брауншвейг 0 - 1 Галлешер
FT Карлсруе 5 - 0 Preußen Münster
FT Krefelder FC Uerdingen 05 2 - 1 Ганза
FT Fortuna Köln 0 - 0 TSV 1860 München
FT VfL Osnabrück 2 - 1 SV Wehen Wiesbaden
Німеччина - Регіональна Nord 9 грудня
12:00 Гамбург II ? -? Holstein Kiel II
13:00 Айнтрахт Нордерштедт ? -? Вольфсбург II
Postp Ольденбург ? -? Ганновер 96 II
Німеччина - Регіональна Nord 8 грудня
FT Usi Lupo-Martini 0 - 3 Любек
FT SC Weiche Flensburg 4 - 0 FC Germania Egestorf-Langreder
Postp Хавелсе ? -? VfL Oldenburg
FT Вердер II 4 - 1 ФК Ганза Люнебург
FT SSV Jeddeloh II 2 - 1 Санкт-Паулі II
Німеччина - Регіональна Nordost 9 грудня
12:30 1. FC Lokomotive Leipzig ? -? ФК Вікторія 1889 Берлін
12:30 Берлінер АК 07 ? -? FSV Union Furstenwalde
Postp VfB Auerbach 1906 ? -? FC Rot-Weiss Erfurt
Німеччина - Регіональна Nordost 8 грудня
FT Хемніцер 2 - 0 SV Babelsberg 03
FT FSV Optik Rathenow 2 - 3 Мойзельвиц
FT VSG Altglienicke 1 - 1 Герта II
FT VfB Germania Halberstadt 2 - 0 БФК Динамо
Німеччина - Регіональна Südwest 8 грудня
FT 1. FC Saarbrucken 3 - 1 Штутгарт II
FT 1. FSV Mainz 05 II 1 - 3 Offenbacher FC Kickers 1901
FT FC-Astoria Walldorf 3 - 2 VfR Wormatia 08 Worms
FT FSV Frankfurt тисячі вісімсот дев'яносто дев'ять 1 - 4 TSV Steinbach 1921
FT Фрайбург II 3 - 2 TSV Eintracht Stadtallendorf
FT SC Hessen Dreieich 0 - 3 SV Waldhof Mannheim 07
FT SSV Ulm 1 846 2 - 1 FK 03 Pirmasens
FT TSG 1899 Hoffenheim II 3 - 0 TSG Balingen
Німеччина - Бундесліга 8 грудня
FT Боруссія Дортмунд II 3 - 1 SG Wattenscheid 09
FT ROT Weiss Essen 1 - 0 1. Fc Kaan-Marienborn
FT SV 19 Straelen 2 - 0 Fortuna Düsseldorf II
Postp SV Lippstadt 08 ? -? Wuppertal
FT TSV Alemannia Aachen 2 - 2 Рот-Вайсс Оберхаузен
FT TV Herkenrath 1 - 2 FC Koeln II
Італія - Серія Б 9 грудня
14:00 Ліворно ? -? Фоджа
14:00 Кремонезе ? -? Чіттаделла
20:00 Беневенто ? -? Verona
Італія - Серія Б 8 грудня
FT Падова 1 - 3 Палермо
FT Спеція 4 - 0 Косенза
FT Лечче 0 - 0 Перуджа
FT Венеція 1 - 0 Асколі
Іспанія - Сегунда :: група I 9 грудня
10:30 Real Valladolid B ? -? CF Burgos
11:00 Атлетіко Мадрид Б ? -? Корухов
11:00 Сельта (Б) ? -? Fuenlabrada CF
11:00 Sadcf Internacional De Madrid Dsl ? -? Понферрадіна
11:00 Лас-Пальмас B ? -? Rapido de Bouzas
15:30 Navalcarnero ? -? Salamanca CF Uds
16:00 Леонес ? -? Гіхуело
16:00 Понтеведра ? -? AD Union Adarve
Іспанія - Сегунда :: група I 8 грудня
FT Unionistas de Salamanca 0 - 0 RC Deportivo Fabril
FT Реал Кастілья 3 - 2 San Sebastian de los Reyes
Іспанія - Сегунда :: група II 9 грудня
11:00 Реал Сосьєдад B ? -? CD Vitoria
11:00 Спортинг Хіхон B ? -? Атлетик Більбао Б
16:00 Barakaldo CF ? -? Gimnastica Torrelavega
16:00 CD Izarra ? -? SD Gernika Club
16:00 CD Mirandes ? -? UD Logrones
16:00 Racing De Santader ? -? СД Леоя
16:00 Лангрео ? -? CD Tudelano
Іспанія - Сегунда :: група II 8 грудня
FT Arenas Club de Getxo 0 - 3 Real Oviedo B
FT Cd Calahorra 1 - 1 Real Union de Irun
FT SCD Durango 0 - 2 СД Аморебьета
Іспанія - Сегунда :: група III 9 грудня
11:00 CD Alcoyano ? -? SD Ejea
11:00 CD Ebro ? -? Олот
11:00 Valencia CF Mestalla ? -? CD Atletico Baleares
15:30 Теруель ? -? RCD Espanyol Barcelona B
16:00 CF Badalona ? -? Барселона (Б)
16:00 Club Lleida Esportiu ? -? Ub Conquense
16:15 CD Castellon ? -? CE Sabadell
17:00 Hercules CF ? -? Cf Peralada
18:00 UE Cornella ? -? CF Villarreal B
Іспанія - Сегунда :: група III 8 грудня
FT Atletico Levante UD 1 - 0 Ontinyent CF
Іспанія - Сегунда :: група IV 9 грудня
10:30 Sevilla FC Atletico ? -? Atletico Sanluqueno CF
10:30 UD Almeria B ? -? Real Murcia Club De Futbol
11:00 Atletico Malagueno ? -? CD Badajoz
11:00 CD Don Benito ? -? Марбелья FC
11:00 CF Jumilla ? -? UD Ibiza Eivissa
11:00 Granada CF B ? -? CF Talavera de La Reina
11:00 UD Melilla ? -? CF Villanovense
11:00 Ucam Murcia CF ? -? CD El Ejido 2012
16:00 Real Balompedica Linense ? -? Recreativo De Huelva
17:00 FC Cartagena ? -? San Fernando CD
Франція - Кубок 9 грудня
12:30 ASP Neslois ? -? Gravelines
12:30 Annecy le Vieux ? -? Андрезьyo
12:30 Уазель ? -? Мец
Postp Charitoise US ? -? Bourges Foot
12:30 ES Cheminots Longueau ? -? Ланьон
12:30 Ла-Шапель-Сен-Люк ? -? Орійяк Арпажон
12:30 Noisy Le Grand ? -? Lege Cap Ferret
12:30 Prix-les-Mezieres ? -? Saint-Quentin
12:30 Strasbourg Olympique ? -? Епіналь
12:45 Vannes ? -? Брест
13:00 SC Bastia ? -? Санкт-Омер
13:30 Кретей ? -? FC de Limonest
14:00 Challans ? -? Ньор
14:00 сет ? -? Родез
14:00 Thaon ? -? Валансьєн
Франція - Кубок 8 грудня
FT Versailles 2 - 4 Ланс
FT Cote Bleue 1 - 2 Ліон ла Дюшер
AET Булонь 2 - 2 2 - 3 Croix
AET Raon L Etape 2 - 2 St Maur Lusitanos
AET Stade Beaucairois 30 0 - 2 Газелек Аяччо
AET Chamalieres 0 - 0 Villefranche Beaujolais
FT AS Villers Houlgate Cote Fleurie 1 - 5 Гавр
FT Бобіньї 1 - 2 Клермон
FT Антанта 1 - 0 седан
FT FA Illkirch Graffenstaden 0 - 1 Сошо
FT Saint Louis Neuweg 0 - 2 Нансі
FT Schiltigheim 2 - 1 б'єш
AET Вірі Шатійон 4 - 2 Angouleme
FT Avion 0 - 1 Ред Стар 93
FT Besancon FC 1 - 2 тур
FT Canet Roussillon 4 - 2 Etoile Frejus Saint-Raphael
FT Шатору 4 - 0 за
FT Grand-Quevilly FC 1 - 2 Garde Saint-Ivy Pontivy
AET Hyeres 1 - 1 1 - 3 Grenoble
FT Ле Пуаре Сюр Ві 1 - 6 Лез Ербье
FT Paray Le Monial 0 - 4 Орлеан
FT St Pontivyen 1 - 0 Авранш
FT St-Pryve St-Hilaire 3 - 2 Труа
FT Верту 1 - 3 Бержерак Перігорд
FT Витр 2 - 0 US Montagnarde
FT Конкарно 2 - 0 Сен-Мало
FT Olympique Ales 0 - 2 Marignane / Gignac FC
FT Оллон 3 - 2 Sainte Genevieve
England - National League 8 грудня
FT Борхем Вуд 1 - 0 Лейтон Орієнт
FT Барроу 1 - 0 Мейдстоун
FT Честерфілд 2 - 0 Салфорд Сіті
FT Дагенхем & Редбрідж 1 - 1 FC Halifax Town
FT Довер 2 - 1 АФК Філд
FT Еббсфліт Юнайтед 1 - 0 Барнет
FT Гейтсхед 2 - 0 Бромлі
FT Харрогейт 4 - 1 Олдершота Таун
FT Хавант і Waterlooville 2 - 1 Брейнтрі Таун
FT Maidenhead United 0 - 1 Хартлпул Юнайтед
FT Саттон Юнайтед 2 - 2 Соліхалл Мурс
FT Рексхем 2 - 0 Істлі
England - National League North 8 грудня
FT Альфретон Таун 1 - 7 Спеннімур Таун
FT Алтрінчам 3 - 1 Телфорд
FT Блайт Спартанс 2 - 0 Ештон Юнайтед
FT Бостон Юнайтед 2 - 0 Йорк Сіті
FT Бредфорд Парк Авеню 2 - 2 Саутпорт
FT Darlington 1 - 2 Nuneaton Borough FC
FT ФК Юнайтед оф Манчестер 2 - 0 Курзон Аштон
Postp Гуіслі ? -? Hereford
FT кіддермінстер гарріерз 2 - 0 Бреклі Таун
FT Лімінгтон 1 - 1 Чорли
FT Stockport County 1 - 1 Честер
England - National League South 8 грудня
FT Бат Сіті 1 - 1 Конкорд Рейнджерс
FT Дартфорд 1 - 1 Slough Town
FT Кінгстоніан 2 - 0 Челмсфорд
FT Істборн Боро 0 - 2 Біллерікей
FT Глостер Сіті 0 - 0 Хемптон енд Річмонд Боро
FT Хемел Хемпстед 1 - 0 Далвіч Гамлет
FT Хангерфорд Таун 2 - 1 Чіппенхем Таун
FT Оксфорд Сіті 4 - 0 Труро Сіті
FT Сент-Олбанс 0 - 0 Уелдстоун
FT Торки Юнайтед 3 - 1 Веллінг Юнайтед
FT Уестон-сьюпер-Мер 2 - 4 Уокинг
Italy - Serie C :: group A 9 грудня
13:30 Каррарезе ? -? Пістойезе
13:30 Juventus U23 ? -? Піза
13:30 Новара ? -? Лючезе
13:30 Ольбія ? -? Robur Siena
13:30 П'яченца ? -? Arzachena Costa Smeralda Calcio
13:30 SS Arezzo ? -? Алессандрія
15:30 Aurora Pro Patria 1919 ? -? ASDC Gozzano
17:30 Albissola ? -? Віртус Ентелла
17:30 US Citta DI Pontedera ? -? As Pro Piacenza 1919
Italy - Serie C :: group B 9 грудня
13:30 SS Sambenedettese Calcio ? -? Судтіроль
Italy - Serie C :: group B 8 грудня
FT Ренате 0 - 1 Alma Juventus Fano
FT Віченца 1 - 1 Терамо
FT Порденоне Calcio 2 - 1 Ravenna FC 1913
FT Ріміні 3 - 2 AlbinoLeffe
FT Ssd Vis Pesaro 1898 1 - 0 FeralpiSalo
FT Тристин 2 - 2 Губбіо
FT Імолесе кальчо 3 - 1 Віртус Верона
FT Монца 3 - 0 AS Giana Erminio
FT Тернан 2 - 0 Fermana FC
Italy - Serie C :: group C 9 грудня
13:30 Кавезе 1919 ? -? Потенца
15:30 AS Bisceglie ? -? Катанія
15:30 Casertana FC ? -? Монополи
15:30 Матера ? -? Ренде
15:30 Вібонезе ? -? Siracusa Calcio
17:30 Virtus Francavilla Calcio ? -? Катанзаро
19:30 Sicula Leonzio ? -? Реджина
Italy - Serie C :: group C 8 грудня
FT Рієті 4 - 1 Паганезе
FT Трапані 1 - 2 Стабія
Spain - LaLiga 1 | 2 | 3 9 грудня
11:00 Алькоркон ? -? Реус
15:00 Кадіс ? -? Райо Махадаонда
17:00 Ельче ? -? Спортинг Хіхон
19:00 Луго ? -? Лас-Пальмас
19:30 Real Zaragoza ? -? Кордоба
Spain - LaLiga 1 | 2 | 3 8 грудня
FT Депортіво 2 - 2 Нумансія
FT Хімнастік 0 - 1 Гранада
FT Альбасете 2 - 2 Осасуна
FT Мальорка 1 - 2 Малага
FT Реал Ов'єдо 1 - 2 Альмерія

Оновлене: 09/12/2018 в 12:59:01




Футбол Вчора

Україна - Прем'єр-ліга 8 грудня
FT Карпати Львів 0 - 4 Динамо Київ
12:00 Полтава ? -? Ворскла
FT Зоря Луганськ 3 - 0 Арсенал Київ
FT Чорноморець 0 - 1 Ворскла
Росія - Прем'єр-ліга 8 грудня
FT Крила Рад Самара 1 - 0 Ростов
FT ЦСКА 2 - 1 Yenisey Krasnoyarsk
FT Локомотив Москва 2 - 1 Оренбург
FT Анжи Махачкала 0 - 3 Спартак Москва
Англія - Прем'єр-ліга 8 грудня
FT АФК Борнмут 0 - 4 Ліверпуль
FT Арсенал 1 - 0 Хаддерсфілд Таун
FT Бернлі 1 - 0 Брайтон енд Хоув Альбіон
FT Кардіфф Сіті 1 - 0 Саутгемптон
FT Манчестер Юнайтед 4 - 1 Фулхем
FT Вест Хем Юнайтед 3 - 2 Кристал Пелас
FT Челсі 2 - 0 Манчестер сіті
FT Лестер Сіті 0 - 2 Тоттенхем Хотспур
Німеччина - Бундесліга 8 грудня
FT Байєр 1 - 0 Аугсбург
FT Баварія 3 - 0 1. FC Nürnberg
FT Шальке-04 1 - 2 Боруссія Дортмунд
FT Фрайбург 3 - 0 РБ Лейпциг
FT Вольфсбург 2 - 2 Хоффенхайм
FT Hertha BSC 1 - 0 Айнтрахт Ф
Італія - Серія А 8 грудня
FT Наполі 4 - 0 Фрозіноне
FT Кальярі 2 - 2 Рома
FT Лаціо 2 - 2 Сампдорія
Spain - LaLiga Santander 8 грудня
FT Атлетіко Мадрид 3 - 0 Депортіво Алавес
FT Валенсія 1 - 1 Севілья
FT Вільярреал 2 - 3 Сельта
FT Еспаньол 0 - 4 Барселона
Англія - Чемпіонат 8 грудня
FT Бірмінгем Сіті 0 - 1 Брістоль Сіті
FT Брентфорд 2 - 3 Суонсі Сіті
FT Лідс Юнайтед 2 - 1 Квінз Парк Рейнджерс
FT Мідлсбро 1 - 1 Блекберн Роверс
FT Міллуол 2 - 2 Халл Сіті
FT Норвіч Сіті 3 - 2 Болтон Вондерерс
FT Ноттінгем Форест 0 - 1 Престон Норт Енд
FT Шеффілд Уенсдей 2 - 2 Ротерхем Юнайтед
FT Сток Сіті 2 - 0 Іпсвіч Таун
FT Віган Атлетик 0 - 1 дербі Каунті
FT Редінг 0 - 2 Шеффілд Юнайтед
Англія - Ліга 1 8 грудня
FT Вімблдон 1 - 1 Рочдейл
Aband Аккрингтон Стенлі 1 - 1 Сандерленд
FT Блекпул 2 - 1 Чарльтон
FT Брістоль Роверс 0 - 4 Донкастер Роверс
FT Бертон Альбіон 2 - 1 Шрусбері Таун
FT Лутон Таун 2 - 0 Флітвуд
FT Пітерборо Юнайтед 2 - 2 Оксфорд Юнайтед
FT Плімут Аргайл 3 - 3 Бредфорд Сіті
FT Портсмут 2 - 0 Саутенд Юнайтед
FT Сканторп 0 - 2 Джіллінгем
FT Уоллсол 2 - 1 Ковентрі Сіті
FT Уіком Вондерерс 1 - 0 Барнслі
Англія - Ліга 2 8 грудня
FT Менсфілд Таун 2 - 0 Ноттс Каунті
FT Бюрен 2 - 0 Ексетер Сіті
FT Челтнем Таун 2 - 1 Грімсбі Таун
FT Колчестер Юнайтед 1 - 0 Маклесфілд
FT Кроулі Таун 0 - 1 Нортгемптон Таун
FT Крю Олександра 0 - 2 Олдхем Атлетик
FT МК Донс 2 - 0 Карлайл Юнайтед
FT Морекамбе 2 - 2 порт Вейл
FT Стівенейдж 0 - 1 Lincoln City
FT Суїндон Таун 2 - 1 Ньюпорт
FT Транмар Роверс 1 - 0 Кембридж Юнайтед
FT Йовіл Таун 1 - 2 Форест Грін Роверс
Франція - Ліга 1 8 грудня
Postp Paris Saint-Germain ? -? Монпельє
Postp Анже ? -? Бордо
FT Генгам 1 - 2 Ам'єн
FT Ренн 2 - 0 Діжон
Postp Тулуза ? -? Ліон
Postp ним ? -? Нант
Німеччина - Друга Бундесліга 8 грудня
FT 1. FC Heidenheim 1 846 4 - 1 MSV Duisburg
FT SV Darmstadt 98 1 - 1 FC Ingolstadt 04
FT SpVgg Greuther Fürth 0 - 5 FC Erzgebirge Aue
Німеччина - третя Ліга 8 грудня
FT 1. FC Kaiserslautern 0 - 0 FC Würzburger Kickers
FT Айнтрахт Брауншвейг 0 - 1 Галлешер
FT Карлсруе 5 - 0 Preußen Münster
FT Krefelder FC Uerdingen 05 2 - 1 Ганза
FT Fortuna Köln 0 - 0 TSV 1860 München
FT VfL Osnabrück 2 - 1 SV Wehen Wiesbaden
Німеччина - Регіональна Nord 8 грудня
FT Usi Lupo-Martini 0 - 3 Любек
FT SC Weiche Flensburg 4 - 0 FC Germania Egestorf-Langreder
Postp Хавелсе ? -? VfL Oldenburg
FT Вердер II 4 - 1 ФК Ганза Люнебург
FT SSV Jeddeloh II 2 - 1 Санкт-Паулі II
Німеччина - Регіональна Nordost 8 грудня
FT Хемніцер 2 - 0 SV Babelsberg 03
FT FSV Optik Rathenow 2 - 3 Мойзельвиц
FT VSG Altglienicke 1 - 1 Герта II
FT VfB Germania Halberstadt 2 - 0 БФК Динамо
Німеччина - Регіональна Südwest 8 грудня
FT 1. FC Saarbrucken 3 - 1 Штутгарт II
FT 1. FSV Mainz 05 II 1 - 3 Offenbacher FC Kickers 1901
FT FC-Astoria Walldorf 3 - 2 VfR Wormatia 08 Worms
FT FSV Frankfurt тисячі вісімсот дев'яносто дев'ять 1 - 4 TSV Steinbach 1921
FT Фрайбург II 3 - 2 TSV Eintracht Stadtallendorf
FT SC Hessen Dreieich 0 - 3 SV Waldhof Mannheim 07
FT SSV Ulm 1 846 2 - 1 FK 03 Pirmasens
FT TSG 1899 Hoffenheim II 3 - 0 TSG Balingen
Німеччина - Бундесліга 8 грудня
FT Боруссія Дортмунд II 3 - 1 SG Wattenscheid 09
FT ROT Weiss Essen 1 - 0 1. Fc Kaan-Marienborn
FT SV 19 Straelen 2 - 0 Fortuna Düsseldorf II
Postp SV Lippstadt 08 ? -? Wuppertal
FT TSV Alemannia Aachen 2 - 2 Рот-Вайсс Оберхаузен
FT TV Herkenrath 1 - 2 FC Koeln II
Італія - Серія Б 8 грудня
FT Падова 1 - 3 Палермо
FT Спеція 4 - 0 Косенза
FT Лечче 0 - 0 Перуджа
FT Венеція 1 - 0 Асколі
Іспанія - Сегунда :: група I 8 грудня
FT Unionistas de Salamanca 0 - 0 RC Deportivo Fabril
FT Реал Кастілья 3 - 2 San Sebastian de los Reyes
Іспанія - Сегунда :: група II 8 грудня
FT Arenas Club de Getxo 0 - 3 Real Oviedo B
FT Cd Calahorra 1 - 1 Real Union de Irun
FT SCD Durango 0 - 2 СД Аморебьета
Іспанія - Сегунда :: група III 8 грудня
FT Atletico Levante UD 1 - 0 Ontinyent CF
Франція - Кубок 8 грудня
FT Versailles 2 - 4 Ланс
FT Cote Bleue 1 - 2 Ліон ла Дюшер
AET Булонь 2 - 2 2 - 3 Croix
AET Raon L Etape 2 - 2 St Maur Lusitanos
AET Stade Beaucairois 30 0 - 2 Газелек Аяччо
AET Chamalieres 0 - 0 Villefranche Beaujolais
FT AS Villers Houlgate Cote Fleurie 1 - 5 Гавр
FT Бобіньї 1 - 2 Клермон
FT Антанта 1 - 0 седан
FT FA Illkirch Graffenstaden 0 - 1 Сошо
FT Saint Louis Neuweg 0 - 2 Нансі
FT Schiltigheim 2 - 1 б'єш
AET Вірі Шатійон 4 - 2 Angouleme
FT Avion 0 - 1 Ред Стар 93
FT Besancon FC 1 - 2 тур
FT Canet Roussillon 4 - 2 Etoile Frejus Saint-Raphael
FT Шатору 4 - 0 за
FT Grand-Quevilly FC 1 - 2 Garde Saint-Ivy Pontivy
AET Hyeres 1 - 1 1 - 3 Grenoble
FT Ле Пуаре Сюр Ві 1 - 6 Лез Ербье
FT Paray Le Monial 0 - 4 Орлеан
FT St Pontivyen 1 - 0 Авранш
FT St-Pryve St-Hilaire 3 - 2 Труа
FT Верту 1 - 3 Бержерак Перігорд
FT Витр 2 - 0 US Montagnarde
FT Конкарно 2 - 0 Сен-Мало
FT Olympique Ales 0 - 2 Marignane / Gignac FC
FT Оллон 3 - 2 Sainte Genevieve
England - National League 8 грудня
FT Борхем Вуд 1 - 0 Лейтон Орієнт
FT Барроу 1 - 0 Мейдстоун
FT Честерфілд 2 - 0 Салфорд Сіті
FT Дагенхем & Редбрідж 1 - 1 FC Halifax Town
FT Довер 2 - 1 АФК Філд
FT Еббсфліт Юнайтед 1 - 0 Барнет
FT Гейтсхед 2 - 0 Бромлі
FT Харрогейт 4 - 1 Олдершота Таун
FT Хавант і Waterlooville 2 - 1 Брейнтрі Таун
FT Maidenhead United 0 - 1 Хартлпул Юнайтед
FT Саттон Юнайтед 2 - 2 Соліхалл Мурс
FT Рексхем 2 - 0 Істлі
England - National League North 8 грудня
FT Альфретон Таун 1 - 7 Спеннімур Таун
FT Алтрінчам 3 - 1 Телфорд
FT Блайт Спартанс 2 - 0 Ештон Юнайтед
FT Бостон Юнайтед 2 - 0 Йорк Сіті
FT Бредфорд Парк Авеню 2 - 2 Саутпорт
FT Darlington 1 - 2 Nuneaton Borough FC
FT ФК Юнайтед оф Манчестер 2 - 0 Курзон Аштон
Postp Гуіслі ? -? Hereford
FT кіддермінстер гарріерз 2 - 0 Бреклі Таун
FT Лімінгтон 1 - 1 Чорли
FT Stockport County 1 - 1 Честер
England - National League South 8 грудня
FT Бат Сіті 1 - 1 Конкорд Рейнджерс
FT Дартфорд 1 - 1 Slough Town
FT Кінгстоніан 2 - 0 Челмсфорд
FT Істборн Боро 0 - 2 Біллерікей
FT Глостер Сіті 0 - 0 Хемптон енд Річмонд Боро
FT Хемел Хемпстед 1 - 0 Далвіч Гамлет
FT Хангерфорд Таун 2 - 1 Чіппенхем Таун
FT Оксфорд Сіті 4 - 0 Труро Сіті
FT Сент-Олбанс 0 - 0 Уелдстоун
FT Торки Юнайтед 3 - 1 Веллінг Юнайтед
FT Уестон-сьюпер-Мер 2 - 4 Уокинг
Italy - Serie C :: group B 8 грудня
FT Ренате 0 - 1 Alma Juventus Fano
FT Віченца 1 - 1 Терамо
FT Порденоне Calcio 2 - 1 Ravenna FC 1913
FT Ріміні 3 - 2 AlbinoLeffe
FT Ssd Vis Pesaro 1898 1 - 0 FeralpiSalo
FT Тристин 2 - 2 Губбіо
FT Імолесе кальчо 3 - 1 Віртус Верона
FT Монца 3 - 0 AS Giana Erminio
FT Тернан 2 - 0 Fermana FC
Italy - Serie C :: group C 8 грудня
FT Рієті 4 - 1 Паганезе
FT Трапані 1 - 2 Стабія
Spain - LaLiga 1 | 2 | 3 8 грудня
FT Депортіво 2 - 2 Нумансія
FT Хімнастік 0 - 1 Гранада
FT Альбасете 2 - 2 Осасуна
FT Мальорка 1 - 2 Малага
FT Реал Ов'єдо 1 - 2 Альмерія

Оновлене: 09/12/2018 в 12:59:02




Футбол Сьогодні

Україна - Прем'єр-ліга 9 грудня
12:00 Олімпік ? -? Десна
15:00 Олександрія ? -? Львів
Росія - Прем'єр-ліга 9 грудня
11:00 Динамо Москва ? -? Урал
13:30 ФК Краснодар ? -? ФК Уфа
16:00 Зеніт Санкт-Петербург ? -? Рубін Казань
Англія - Прем'єр-ліга 9 грудня
16:00 Ньюкасл Юнайтед ? -? Вулверхемптоном
Німеччина - Бундесліга 9 грудня
14:30 Майнц 05 ? -? Ганновер 96
17:00 Borussia Mönchengladbach ? -? Штутгарт
Італія - Серія А 9 грудня
11:30 Сассуоло ? -? Фіорентина
14:00 Емполі ? -? Болонья
14:00 Парма ? -? К'єво
14:00 Удінезе ? -? Аталанта
17:00 Дженоа ? -? СПАЛ
19:30 Мілан ? -? Торіно
International - Friendlies 9 грудня
Canc. Ємен ? -? Таджикистан
Spain - LaLiga Santander 9 грудня
11:00 Ейбар ? -? Леванте
15:15 Уеска ? -? Реал Мадрид
17:30 Реал Сосьєдад ? -? Реал Вальядолід
19:45 Бетіс ? -? Райо Вальєкано
Франція - Ліга 1 9 грудня
14:00 Страсбург ? -? Кан
16:00 Лілль ? -? Реймс
Postp Сент-Етьєн ? -? Марсель
Німеччина - Друга Бундесліга 9 грудня
12:30 1. FC Magdeburg ? -? 1. FC Union Berlin
12:30 DSC Arminia Bielefeld ? -? SV Sandhausen
12:30 SG Dynamo Dresden ? -? Хольштейн Кіель
Німеччина - третя Ліга 9 грудня
12:00 Шпортфройнде ? -? SpVgg Unterhaching
13:00 VfR Aalen ? -? Енергі
Німеччина - Регіональна Nord 9 грудня
12:00 Гамбург II ? -? Holstein Kiel II
13:00 Айнтрахт Нордерштедт ? -? Вольфсбург II
Postp Ольденбург ? -? Ганновер 96 II
Німеччина - Регіональна Nordost 9 грудня
12:30 1. FC Lokomotive Leipzig ? -? ФК Вікторія 1889 Берлін
12:30 Берлінер АК 07 ? -? FSV Union Furstenwalde
Postp VfB Auerbach 1906 ? -? FC Rot-Weiss Erfurt
Італія - Серія Б 9 грудня
14:00 Ліворно ? -? Фоджа
14:00 Кремонезе ? -? Чіттаделла
20:00 Беневенто ? -? Verona
Іспанія - Сегунда :: група I 9 грудня
10:30 Real Valladolid B ? -? CF Burgos
11:00 Атлетіко Мадрид Б ? -? Корухов
11:00 Сельта (Б) ? -? Fuenlabrada CF
11:00 Sadcf Internacional De Madrid Dsl ? -? Понферрадіна
11:00 Лас-Пальмас B ? -? Rapido de Bouzas
15:30 Navalcarnero ? -? Salamanca CF Uds
16:00 Леонес ? -? Гіхуело
16:00 Понтеведра ? -? AD Union Adarve
Іспанія - Сегунда :: група II 9 грудня
11:00 Реал Сосьєдад B ? -? CD Vitoria
11:00 Спортинг Хіхон B ? -? Атлетик Більбао Б
16:00 Barakaldo CF ? -? Gimnastica Torrelavega
16:00 CD Izarra ? -? SD Gernika Club
16:00 CD Mirandes ? -? UD Logrones
16:00 Racing De Santader ? -? СД Леоя
16:00 Лангрео ? -? CD Tudelano
Іспанія - Сегунда :: група III 9 грудня
11:00 CD Alcoyano ? -? SD Ejea
11:00 CD Ebro ? -? Олот
11:00 Valencia CF Mestalla ? -? CD Atletico Baleares
15:30 Теруель ? -? RCD Espanyol Barcelona B
16:00 CF Badalona ? -? Барселона (Б)
16:00 Club Lleida Esportiu ? -? Ub Conquense
16:15 CD Castellon ? -? CE Sabadell
17:00 Hercules CF ? -? Cf Peralada
18:00 UE Cornella ? -? CF Villarreal B
Іспанія - Сегунда :: група IV 9 грудня
10:30 Sevilla FC Atletico ? -? Atletico Sanluqueno CF
10:30 UD Almeria B ? -? Real Murcia Club De Futbol
11:00 Atletico Malagueno ? -? CD Badajoz
11:00 CD Don Benito ? -? Марбелья FC
11:00 CF Jumilla ? -? UD Ibiza Eivissa
11:00 Granada CF B ? -? CF Talavera de La Reina
11:00 UD Melilla ? -? CF Villanovense
11:00 Ucam Murcia CF ? -? CD El Ejido 2012
16:00 Real Balompedica Linense ? -? Recreativo De Huelva
17:00 FC Cartagena ? -? San Fernando CD
Франція - Кубок 9 грудня
12:30 ASP Neslois ? -? Gravelines
12:30 Annecy le Vieux ? -? Андрезьyo
12:30 Уазель ? -? Мец
Postp Charitoise US ? -? Bourges Foot
12:30 ES Cheminots Longueau ? -? Ланьон
12:30 Ла-Шапель-Сен-Люк ? -? Орійяк Арпажон
12:30 Noisy Le Grand ? -? Lege Cap Ferret
12:30 Prix-les-Mezieres ? -? Saint-Quentin
12:30 Strasbourg Olympique ? -? Епіналь
12:45 Vannes ? -? Брест
13:00 SC Bastia ? -? Санкт-Омер
13:30 Кретей ? -? FC de Limonest
14:00 Challans ? -? Ньор
14:00 сет ? -? Родез
14:00 Thaon ? -? Валансьєн
Italy - Serie C :: group A 9 грудня
13:30 Каррарезе ? -? Пістойезе
13:30 Juventus U23 ? -? Піза
13:30 Новара ? -? Лючезе
13:30 Ольбія ? -? Robur Siena
13:30 П'яченца ? -? Arzachena Costa Smeralda Calcio
13:30 SS Arezzo ? -? Алессандрія
15:30 Aurora Pro Patria 1919 ? -? ASDC Gozzano
17:30 Albissola ? -? Віртус Ентелла
17:30 US Citta DI Pontedera ? -? As Pro Piacenza 1919
Italy - Serie C :: group B 9 грудня
13:30 SS Sambenedettese Calcio ? -? Судтіроль
Italy - Serie C :: group C 9 грудня
13:30 Кавезе 1919 ? -? Потенца
15:30 AS Bisceglie ? -? Катанія
15:30 Casertana FC ? -? Монополи
15:30 Матера ? -? Ренде
15:30 Вібонезе ? -? Siracusa Calcio
17:30 Virtus Francavilla Calcio ? -? Катанзаро
19:30 Sicula Leonzio ? -? Реджина
Spain - LaLiga 1 | 2 | 3 9 грудня
11:00 Алькоркон ? -? Реус
15:00 Кадіс ? -? Райо Махадаонда
17:00 Ельче ? -? Спортинг Хіхон
19:00 Луго ? -? Лас-Пальмас
19:30 Real Zaragoza ? -? Кордоба

Оновлене: 09/12/2018 в 12:59:02




Футбол Завтра

Росія - Прем'єр-ліга 10 грудня
16:30