This page has been robot translated, sorry for typos if any. Original content here.

Онлайн результати футбольних матчів вчора / сьогодні / завтра

По темі:


Онлайн результаты футбольных матчей вчера/сегодня/завтра

Багато вболівальників не користуються платними спортивними каналами, але як і всі, хочуть отримувати актуальну інформацію про футбол в онлайні. Безкоштовне спортивне телебачення не предоставяет якісний спортивний сервіс, так як список трансляцій про спорт на них обмежений, і навіть, спостерігається явна перевага в сторону різних серіалів, мультиків і детективів. Наш сучасний і актуальний розділ допоможе вирішити дану проблему.

Розділ "Футбол сьогодні" - це максимально зручний і швидкий спосіб отримання інформації про проходять в даний момент поєдинках, про їх поточному рахунку, рішеннях судді (жовті і червоні картки, фоли, призначених штрафних і пенальті і ін.), Турнірному становищі команд в різних першостях, змаганнях і чемпіонатах по футболу. Інформація охоплювали всі події який відбуваються сьогодні, трансляції в режимі онлайн ведуться з різних точок планети і грунтуються тільки на перевірених даних. У заголовку написано час його початку і його статус.

Футбол Online

Франція - Національний чемпіонат 9 жовтня
18:00 Limited coverage Pau FC ? -? FC Chambly Oise
Англія - Кубок Англії :: кваліфікація 9 жовтня
18:45 Limited coverage Bristol Manor Farm ? -? Slough Town
18:45 Limited coverage Coalville Town ? -? Сейнт Неотс Таун
18:45 Limited coverage Dorking Wanderers ? -? Глостер Сіті
18:45 Limited coverage Гуіслі ? -? Cleethorpes Town
18:45 Limited coverage Хенвелл Таун ? -? Летерхед
18:45 Limited coverage метрополітен Поліс ? -? Тівертон
18:45 Limited coverage пул Таун ? -? хоршем
Франція - Ліга 2 8 жовтня
FT Сошо 1 - 2 FC Metz
Німеччина - Друга Бундесліга 8 жовтня
FT ФК Кельн 1 - 2 Дуйсбург
Німеччина - третя Ліга 8 жовтня
FT Вюрцбургер Кіккерс 0 - 0 SG Sonnenhof Grossaspach
Німеччина - Регіональна Bayern 8 жовтня
FT Гройтер Фюрт II 0 - 1 Ваккер Бургхаузен
Німеччина - Регіональна Südwest 8 жовтня
FT TSG Hoffenheim II 1 - 1 Штутгарт II
England - EFL Trophy :: North: group A 9 жовтня
18:45 Морекамбе ? -? Сток Сіті U21
18:45 Сандерленд ? -? Карлайл Юнайтед
18:45 Limited coverage Sunderland U23 ? -? Карлайл Юнайтед
England - EFL Trophy :: North: group B 9 жовтня
18:45 Флітвуд ? -? Рочдейл
England - EFL Trophy :: North: group C 9 жовтня
18:45 Аккрингтон Стенлі ? -? Маклесфілд
18:45 Блекпул ? -? Вест Бромвіч Альбіон U21
England - EFL Trophy :: North: group D 9 жовтня
18:00 Шрусбері Таун ? -? Транмар Роверс
England - EFL Trophy :: North: group E 9 жовтня
18:00 Уоллсол ? -? Middlesbrough Fc U21
18:45 порт Вейл ? -? Бертон Альбіон
England - EFL Trophy :: North: group F 9 жовтня
18:30 Бредфорд Сіті ? -? Олдхем Атлетик
England - EFL Trophy :: North: group G 9 жовтня
18:30 Донкастер Роверс ? -? Грімсбі Таун
18:45 Ноттс Каунті ? -? Newcastle United U21
England - EFL Trophy :: North: group H 9 жовтня
18:45 Менсфілд Таун ? -? Wolverhampton Wanderers U21
18:45 Сканторп ? -? Lincoln City
England - EFL Trophy :: South: group A 9 жовтня
18:45 Кроулі Таун ? -? Портсмут
18:45 Джіллінгем ? -? Тоттенхем Хотспур
England - EFL Trophy :: South: group B 9 жовтня
18:00 Кембридж Юнайтед ? -? Southampton Fc U21
18:45 Колчестер Юнайтед ? -? Саутенд Юнайтед
England - EFL Trophy :: South: group C 9 жовтня
18:30 Плімут Аргайл ? -? Суїндон Таун
England - EFL Trophy :: South: group D 9 жовтня
18:45 Брістоль Роверс ? -? Йовіл Таун
England - EFL Trophy :: South: group E 9 жовтня
18:45 Ковентрі Сіті ? -? Форест Грін Роверс
England - EFL Trophy :: South: group F 9 жовтня
18:45 Оксфорд Юнайтед ? -? Нортгемптон Таун
England - EFL Trophy :: South: group G 9 жовтня
18:45 Стівенейдж ? -? Чарльтон
England - EFL Trophy :: South: group H 9 жовтня
18:45 Лутон Таун ? -? МК Донс
18:45 Пітерборо Юнайтед ? -? Brighton And Hove Albion U21
International - Friendlies 9 жовтня
8:30 Limited coverage Філіппіни ? -? Таджикистан
16:15 Limited coverage Кувейт ? -? Бахрейн
International - Friendlies :: women 9 жовтня
16:15 Італія ? -? Швеція
18:00 Англія ? -? Австралія
19:00 Франція ? -? Камерун
Italy - Serie C :: group A 8 жовтня
FT ASDC Gozzano 0 - 3 про П'яченца
FT Juventus U23 2 - 0 Патрія
Spain - LaLiga 1 | 2 | 3 8 жовтня
FT Райо Махадаонда 2 - 1 Спортинг Хіхон
FT Real Zaragoza 1 - 1 Осасуна
World Cup Women - CONCACAF Qualification :: group A 7 жовтня
FT Мексика 4 - 1 Трінідад і Тобаго
World Cup Women - CONCACAF Qualification :: group B 9 жовтня
FT Куба 0 - 12 Канада
World Cup Women - CONCACAF Qualification :: group B 8 жовтня
FT Ямайка 1 - 0 Коста-Ріка
World Cup Women - UEFA Qualification: play-off 9 жовтня
16:00 Данія ? -? Нідерланди
17:00 Швейцарія ? -? Бельгія

Оновлене: 09/10/2018 в 12:59:01




Футбол Вчора

Франція - Ліга 2 8 жовтня
FT Сошо 1 - 2 FC Metz
Німеччина - Друга Бундесліга 8 жовтня
FT ФК Кельн 1 - 2 Дуйсбург
Німеччина - третя Ліга 8 жовтня
FT Вюрцбургер Кіккерс 0 - 0 SG Sonnenhof Grossaspach
Німеччина - Регіональна Bayern 8 жовтня
FT Гройтер Фюрт II 0 - 1 Ваккер Бургхаузен
Німеччина - Регіональна Südwest 8 жовтня
FT TSG Hoffenheim II 1 - 1 Штутгарт II
Italy - Serie C :: group A 8 жовтня
FT ASDC Gozzano 0 - 3 про П'яченца
FT Juventus U23 2 - 0 Патрія
Spain - LaLiga 1 | 2 | 3 8 жовтня
FT Райо Махадаонда 2 - 1 Спортинг Хіхон
FT Real Zaragoza 1 - 1 Осасуна
World Cup Women - CONCACAF Qualification :: group A 7 жовтня
FT Мексика 4 - 1 Трінідад і Тобаго
World Cup Women - CONCACAF Qualification :: group B 8 жовтня
FT Ямайка 1 - 0 Коста-Ріка

Оновлене: 09/10/2018 в 12:59:01




Футбол Сьогодні

Франція - Національний чемпіонат 9 жовтня
18:00 Limited coverage Pau FC ? -? FC Chambly Oise
Англія - Кубок Англії :: кваліфікація 9 жовтня
18:45 Limited coverage Bristol Manor Farm ? -? Slough Town
18:45 Limited coverage Coalville Town ? -? Сейнт Неотс Таун
18:45 Limited coverage Dorking Wanderers ? -? Глостер Сіті
18:45 Limited coverage Гуіслі ? -? Cleethorpes Town
18:45 Limited coverage Хенвелл Таун ? -? Летерхед
18:45 Limited coverage метрополітен Поліс ? -? Тівертон
18:45 Limited coverage пул Таун ? -? хоршем
England - EFL Trophy :: North: group A 9 жовтня
18:45 Морекамбе ? -? Сток Сіті U21
18:45 Сандерленд ? -? Карлайл Юнайтед
18:45 Limited coverage Sunderland U23 ? -? Карлайл Юнайтед
England - EFL Trophy :: North: group B 9 жовтня
18:45 Флітвуд ? -? Рочдейл
England - EFL Trophy :: North: group C 9 жовтня
18:45 Аккрингтон Стенлі ? -? Маклесфілд
18:45 Блекпул ? -? Вест Бромвіч Альбіон U21
England - EFL Trophy :: North: group D 9 жовтня
18:00 Шрусбері Таун ? -? Транмар Роверс
England - EFL Trophy :: North: group E 9 жовтня
18:00 Уоллсол ? -? Middlesbrough Fc U21
18:45 порт Вейл ? -? Бертон Альбіон
England - EFL Trophy :: North: group F 9 жовтня
18:30 Бредфорд Сіті ? -? Олдхем Атлетик
England - EFL Trophy :: North: group G 9 жовтня
18:30 Донкастер Роверс ? -? Грімсбі Таун
18:45 Ноттс Каунті ? -? Newcastle United U21
England - EFL Trophy :: North: group H 9 жовтня
18:45 Менсфілд Таун ? -? Wolverhampton Wanderers U21
18:45 Сканторп ? -? Lincoln City
England - EFL Trophy :: South: group A 9 жовтня
18:45 Кроулі Таун ? -? Портсмут
18:45 Джіллінгем ? -? Тоттенхем Хотспур
England - EFL Trophy :: South: group B 9 жовтня
18:00 Кембридж Юнайтед ? -? Southampton Fc U21
18:45 Колчестер Юнайтед ? -? Саутенд Юнайтед
England - EFL Trophy :: South: group C 9 жовтня
18:30 Плімут Аргайл ? -? Суїндон Таун
England - EFL Trophy :: South: group D 9 жовтня
18:45 Брістоль Роверс ? -? Йовіл Таун
England - EFL Trophy :: South: group E 9 жовтня
18:45 Ковентрі Сіті ? -? Форест Грін Роверс
England - EFL Trophy :: South: group F 9 жовтня
18:45 Оксфорд Юнайтед ? -? Нортгемптон Таун
England - EFL Trophy :: South: group G 9 жовтня
18:45 Стівенейдж ? -? Чарльтон
England - EFL Trophy :: South: group H 9 жовтня
18:45 Лутон Таун ? -? МК Донс
18:45 Пітерборо Юнайтед ? -? Brighton And Hove Albion U21
International - Friendlies 9 жовтня
8:30 Limited coverage Філіппіни ? -? Таджикистан
16:15 Limited coverage Кувейт ? -? Бахрейн
International - Friendlies :: women 9 жовтня
16:15 Італія ? -? Швеція
18:00 Англія ? -? Австралія
19:00 Франція ? -? Камерун
World Cup Women - CONCACAF Qualification :: group B 9 жовтня
FT Куба 0 - 12 Канада
World Cup Women - UEFA Qualification: play-off 9 жовтня
16:00 Данія ? -? Нідерланди
17:00 Швейцарія ? -? Бельгія

Оновлене: 09/10/2018 в 12:59:02




Футбол Завтра

Росія - Кубок 10 жовтня
14:00 Limited coverage FC Tyumen ? -? ЦСКА
Англія - Кубок Англії :: кваліфікація 10 жовтня
18:45 Limited coverage Чіппенхем Таун ? -? Хендон
18:45 Limited coverage Кідсгров Спортивне ? -? Воркінгтон
18:45 Limited coverage Тонтон Таун ? -? Сент-Олбанс
Німеччина - третя Ліга 10 жовтня
17:00 Limited coverage Енергі ? -? Галлешер
Росія - 2-й дивізіон :: Урал / Поволжі 10 жовтня
9:00 Limited coverage Ural-2 ? -? Сизрань-2003
10:00 Limited coverage Fc Ufa-2 ? -? FC Nosta Novotroitsk
11:00 Limited coverage Зеніт Іжевськ ? -? FC Lada Togliatti
14:00 Limited coverage FC Zvezda Perm ? -? FC Volga Ulyanovsk
15:30 Limited coverage FC Kamaz Naberezhnye Chelny ? -? ФК Челябінськ
Росія - 2-й дивізіон :: схід 10 жовтня
8:00 Limited coverage Sakhalin Sakhalinsk ? -? S-2 Novosibirsk
10:00 Limited coverage FC Dynamo Barnaul ? -? ФК Чита
13:00 Limited coverage FC Irtysh Omsk ? -? Зеніт-Радіан Іркутськ
Росія - 2-й дивізіон :: південь 10 жовтня
11:00 Limited coverage Біолог-Новокубанск ? -? FC Chernomorets Novorossiysk
11:30 Limited coverage Legion-Dynamo ? -? Football Academy of Ponedelnik
12:00 Limited coverage СКА Ростов-на-Дону ? -? FK Angusht Nazran
13:00 Limited coverage FC Mashuk-KMV Pyatigorsk ? -? Krasnodar-3
14:00 Limited coverage Druzhba Maikop ? -? FC Volgar Astrakhan
15:00 Limited coverage CHAYKA PESCHANOKOPSKOYE ? -? FC Spartak Nalchik
16:00 Limited coverage Urozhay Krasnodar ? -? Динамо Ставрополь
International - Friendlies 10 жовтня
8:30 Limited coverage Палестина ? -? Бангладеш
11:30 Limited coverage Індонезія ? -? М'янма
18:00 Албанія ? -? Йорданія
18:45 Італія ? -? Україна
World Cup Women - CONCACAF Qualification :: group A 10 жовтня
21:00 Панама ? -? Мексика
23:30 Трінідад і Тобаго ? -? США

Оновлене: 09/10/2018 в 12:59:02




Футбол Україна

Оновлене: 09/10/2018 в 12:59:02




Ліга чемпіонів

Ліга Чемпіонів - Група А 3 жовтня
FT Атлетіко Мадрид 3 - 1 Брюгге
FT Боруссія Дортмунд 3 - 0 Монако
Ліга Чемпіонів - Група B 3 жовтня
FT ПСВ Ейндховен 1 - 2 Інтер
FT Тоттенхем Хотспур 2 - 4 Барселона
Ліга Чемпіонів - Група C 3 жовтня
FT ПСЖ 6 - 1 Црвена Звезда
FT Наполі 1 - 0 Ліверпуль
Ліга Чемпіонів - Група D 3 жовтня
FT Локомотив Москва 0 - 1 Шальке-04
FT Порто 1 - 0 Галатасарай
Ліга Чемпіонів - Група E 2 жовтня
FT АЕК Афіни 2 - 3 Бенфіка
FT Баварія 1 - 1 Аякс
Ліга Чемпіонів - Група F 2 жовтня
FT Хоффенхайм 1 - 2 Манчестер сіті
FT Ліон 2 - 2 Шахтар Донецьк
Ліга Чемпіонів - Група G 2 жовтня
FT ЦСКА 1 - 0 Реал Мадрид
FT Рома 5 - 0 Вікторія
Ліга Чемпіонів - Група Н 2 жовтня
FT Ювентус 3 - 0 Янг Бойз
FT Манчестер Юнайтед 0 - 0 Валенсія
Ліга Чемпіонів - кваліфікація 28 серпня
FT АЕК Афіни 1 - 1 види
FT Динамо Загреб 1 - 2 Янг Бойз
FT Динамо Київ 0 - 0 Аякс
Ліга Чемпіонів - кваліфікація 29 серпня
FT ПАОК Салоніки 1 - 4 Бенфіка
FT ПСВ Ейндховен 3 - 0 БАТЕ
FT Зальцбург 2 - 2 Црвена Звезда
Champions League - Qualification :: Preliminary round 26 червня
AET Санта-Колома 0 - 2 Drita
FT Ла Фіоріта 0 - 2 Лінкольн
Champions League - Qualification :: Preliminary round 29 червня
AET Лінкольн 1 - 4 Drita

Оновлене: 09/10/2018 в 12:59:02




Ліга Європи

Оновлене: 09/10/2018 в 12:59:02




Світові Кубки

Оновлене: 09/10/2018 в 12:59:02




європейські Кубки

EURO 2016 - Final 10 липня
AET Португалія 1 - 0 Франція
EURO 2016 - Semi-finals
FT Португалія 2 - 0 Уельс
EURO 2016 - Semi-finals 7 липня
FT Німеччина 0 - 2 Франція
EURO 2016 - Quarter-finals 3 липня
FT Франція 5 - 2 Ісландія
EURO 2016 - Quarter-finals 2 липня
AET Німеччина 1 - 1 6 - 5 Італія
EURO 2016 - Quarter-finals 30 червня
AET Польща 1 - 1 3 - 5 Португалія
EURO 2016 - Quarter-finals 1 липня
FT Уельс 3 - 1 Бельгія
EURO 2016 - Round of last 16 25 червня
AET Хорватія 0 - 1 Португалія
EURO 2016 - Round of last 16 27 червня
FT Англія 1 - 2 Ісландія
EURO 2016 - Round of last 16 26 червня
FT Франція 2 - 1 Ірландія
FT Німеччина 3 - 0 Словаччина
FT Угорщина 0 - 4 Бельгія
EURO 2016 - Round of last 16 27 червня
FT Італія 2 - 0 Іспанія
EURO 2016 - Round of last 16 25 червня
AET Швейцарія 1 - 1 4 - 5 Польща
FT Уельс 1 - 0 Північна Ірландія
EURO 2016 - Group A 11 червня
FT Албанія 0 - 1 Швейцарія
EURO 2016 - Group A 15 червня
FT Франція 2 - 0 Албанія
EURO 2016 - Group A 10 червня
FT Франція 2 - 1 Румунія
EURO 2016 - Group A 19 червня
FT Румунія 0 - 1 Албанія
EURO 2016 - Group A 15 червня
FT Румунія 1 - 1 Швейцарія
EURO 2016 - Group A 19 червня
FT Швейцарія 0 - 0 Франція
EURO 2016 - Group B 11 червня
FT Англія 1 - 1 Росія
EURO 2016 - Group B 16 червня
FT Англія 2 - 1 Уельс
EURO 2016 - Group B 15 червня
FT Росія 1 - 2 Словаччина
EURO 2016 - Group B 20 червня
FT Росія 0 - 3 Уельс
FT Словаччина 0 - 0 Англія
EURO 2016 - Group B 11 червня
FT Уельс 2 - 1 Словаччина
EURO 2016 - Group C 16 червня
FT Німеччина 0 - 0 Польща
EURO 2016 - Group C 12 червня
FT Німеччина 2 - 0 Україна
EURO 2016 - Group C 21 червня
FT Північна Ірландія 0 - 1 Німеччина
EURO 2016 - Group C 12 червня
FT Польща 1 - 0 Північна Ірландія
EURO 2016 - Group C 16 червня
FT Україна 0 - 2 Північна Ірландія
EURO 2016 - Group C 21 червня
FT Україна 0 - 1 Польща
EURO 2016 - Group D 21 червня
FT Хорватія 2 - 1 Іспанія
EURO 2016 - Group D 17 червня
FT Чеська Республіка 2 - 2 Хорватія
EURO 2016 - Group D 21 червня
FT Чеська Республіка 0 - 2 Туреччина
EURO 2016 - Group D 13 червня
FT Іспанія 1 - 0 Чеська Республіка
EURO 2016 - Group D 17 червня
FT Іспанія 3 - 0 Туреччина
EURO 2016 - Group D 12 червня
FT Туреччина 0 - 1 Хорватія
EURO 2016 - Group E 18 червня
FT Бельгія 3 - 0 Ірландія
EURO 2016 - Group E 13 червня
FT Бельгія 0 - 2 Італія
FT Ірландія 1 - 1 Швеція
EURO 2016 - Group E 22 червня
FT Італія 0 - 1 Ірландія
EURO 2016 - Group E 17 червня
FT Італія 1 - 0 Швеція
EURO 2016 - Group E 22 червня
FT Швеція 0 - 1 Бельгія
EURO 2016 - Group F 14 червня
FT Австрія 0 - 2 Угорщина
EURO 2016 - Group F 22 червня
FT Угорщина 3 - 3 Португалія
FT Ісландія 2 - 1 Австрія
EURO 2016 - Group F 18 червня
FT Ісландія 1 - 1 Угорщина
FT Португалія 0 - 0 Австрія
EURO 2016 - Group F 14 червня
FT Португалія 1 - 1 Ісландія

Оновлене: 09/10/2018 в 12:59:02




Чемпіонати України, Росії, Італії, Іспанії, Франції, Англії, національні кубки цих країн, звіти про провідних європейських змаганнях як на рівні збірних, так і на рівні товариських матчів, онлайн-результати про футбол сьогодні з Азії, Африки, Північної та Південної Америці , країн Океанії і Карибського басейну. Детальна статистика турнірів, показ поточного і часу, що залишився матчу. Онлайн результати і лінія по футболу з країн СНД і змагань в рамках ФІФА, УЄФА та жіночої федерації футболу. Вам необов'язково постійно оновлювати екран кнопкою F5 або мишкою з меню браузера. Попередньо нами скрипт, робить це автоматично через заданий проміжок часу, позбавляючи тим самим стежать за перипетіями матчу від зайвої і непотрібної роботи. Функція поновлення вручну зроблена виключно для зручності.

Наш сервіс так само корисний для любителів азартних ігор, уболівальників, які люблять робити ставки на спортивні події, зокрема, на футбол сьогодні в букмекерських конторах. За допомогою даної інформаційно-новинний сторінки можна простежити поточну ситуацію в обраному вами матчі і оцінити свої шанси на успіх, проконсультувавшись з коментарями про останні матчі клубів або збірних (яка, так само доступна) і поглянувши на ранжування в відібраному першості. Дана інформація буде надійним підмогою для любителів азартних ігор на гроші, так як ви зможете робити ставки виходячи з отриманих знань на основі останніх результатів матчів і реальних подій, що відбуваються на футбольному полі в саме в ці години і хвилини, тобто в режимі онлайн. А це дозволить Вам зберегти свої нерви в порядку і не спустошити свій гаманець, грунтуючись на неточних даних.

Приємного перегляду і стежте за трансляціями з футболу в онлайн режимі через інтернет!

додатково: