This page has been robot translated, sorry for typos if any. Original content here.

Онлайн результати футбольних матчів вчора / сьогодні / завтра

По темі:


Онлайн результаты футбольных матчей вчера/сегодня/завтра

Багато вболівальників не користуються платними спортивними каналами, але як і всі, хочуть отримувати актуальну інформацію про футбол в онлайні. Безкоштовне спортивне телебачення не предоставяет якісний спортивний сервіс, так як список трансляцій про спорт на них обмежений, і навіть, спостерігається явна перевага в сторону різних серіалів, мультиків і детективів. Наш сучасний і актуальний розділ допоможе вирішити дану проблему.

Розділ "Футбол сьогодні" - це максимально зручний і швидкий спосіб отримання інформації про проходять в даний момент поєдинках, про їх поточному рахунку, рішеннях судді (жовті і червоні картки, фоли, призначених штрафних і пенальті і ін.), Турнірному становищі команд в різних першостях, змаганнях і чемпіонатах по футболу. Інформація охоплювали всі події який відбуваються сьогодні, трансляції в режимі онлайн ведуться з різних точок планети і грунтуються тільки на перевірених даних. У заголовку написано час його початку і його статус.

Футбол Online

Ліга Чемпіонів - Група А 22 жовтня
19:00 Брюгге ? -? Paris Saint-Germain
19:00 Галатасарай ? -? Реал Мадрид
Ліга Чемпіонів - Група B 22 жовтня
19:00 Олімпіакос ? -? Баварія
19:00 Тоттенхем Хотспур ? -? Црвена Звезда
Ліга Чемпіонів - Група C 22 жовтня
16:55 Шахтар Донецьк ? -? Динамо Загреб
19:00 Манчестер сіті ? -? Аталанта
Ліга Чемпіонів - Група D 22 жовтня
16:55 Атлетіко Мадрид ? -? Байєр
19:00 Ювентус ? -? Локомотив Москва
Англія - Прем'єр-ліга 21 жовтня
FT Шеффілд Юнайтед 1 - 0 Арсенал
Італія - Серія А 21 жовтня
FT Брешія 0 - 0 Фіорентина
Англія - Чемпіонат 22 жовтня
18:45 Бірмінгем Сіті ? -? Блекберн Роверс
18:45 Міллуол ? -? Кардіфф Сіті
18:45 Престон Норт Енд ? -? Лідс Юнайтед
18:45 Квінз Парк Рейнджерс ? -? Редінг
18:45 Шеффілд Уенсдей ? -? Сток Сіті
18:45 Суонсі Сіті ? -? Брентфорд
19:00 Вест Бромвіч Альбіон ? -? Барнслі
Англія - Ліга 1 22 жовтня
18:45 Блекпул ? -? Уіком Вондерерс
18:45 Брістоль Роверс ? -? Болтон Вондерерс
18:45 Бертон Альбіон ? -? Вімблдон
Canc. Оксфорд Юнайтед ? -? Бюрен
18:45 Портсмут ? -? Lincoln City
18:45 Рочдейл ? -? МК Донс
18:45 Шрусбері Таун ? -? Джіллінгем
18:45 Саутенд Юнайтед ? -? Донкастер Роверс
18:45 Сандерленд ? -? Транмар Роверс
Англія - Ліга 2 22 жовтня
18:45 Бредфорд Сіті ? -? порт Вейл
18:45 Кембридж Юнайтед ? -? Грімсбі Таун
18:45 Карлайл Юнайтед ? -? Нортгемптон Таун
18:45 Челтнем Таун ? -? Маклесфілд
18:45 Крю Олександра ? -? Колчестер Юнайтед
18:45 Менсфілд Таун ? -? Салфорд Сіті
18:45 Морекамбе ? -? Форест Грін Роверс
18:45 Ньюпорт ? -? Кроулі Таун
18:45 Олдхем Атлетик ? -? Уоллсол
18:45 Плімут Аргайл ? -? Лейтон Орієнт
18:45 Сканторп ? -? Ексетер Сіті
18:45 Суїндон Таун ? -? Стівенейдж
Франція - Ліга 2 21 жовтня
FT Ланс 0 - 0 Осер
Німеччина - Друга Бундесліга 21 жовтня
FT DSC Arminia Bielefeld 1 - 1 Гамбург
Німеччина - третя Ліга 21 жовтня
FT SV Meppen 1 - 1 Вікторія Кельн 1904
Німеччина - Регіональна Bayern 21 жовтня
FT 1. FC Schweinfurt 05 1 - 1 Turkgucu Munchen
Німеччина - Регіональна Nord 22 жовтня
17:00 Вердер II ? -? Ганновер 96 II
Німеччина - Регіональна Nordost 21 жовтня
FT 1. FC Lokomotive Leipzig 1 - 0 SV Babelsberg 03
Німеччина - Регіональна Nordost 22 жовтня
16:30 ФК Вікторія 1889 Берлін ? -? Мойзельвиц
Італія - Серія Б 21 жовтня
FT Фрозіноне 1 - 0 Ліворно
England - National League North 22 жовтня
18:45 кіддермінстер гарріерз ? -? Farsley Celtic
18:45 Саутпорт ? -? Hereford
Italy - Serie C :: group B 21 жовтня
FT Модена 1 - 1 Fermana FC

Оновлене: 22/10/2019 в 12:59:02




Футбол Вчора

Англія - Прем'єр-ліга 21 жовтня
FT Шеффілд Юнайтед 1 - 0 Арсенал
Італія - Серія А 21 жовтня
FT Брешія 0 - 0 Фіорентина
Франція - Ліга 2 21 жовтня
FT Ланс 0 - 0 Осер
Німеччина - Друга Бундесліга 21 жовтня
FT DSC Arminia Bielefeld 1 - 1 Гамбург
Німеччина - третя Ліга 21 жовтня
FT SV Meppen 1 - 1 Вікторія Кельн 1904
Німеччина - Регіональна Bayern 21 жовтня
FT 1. FC Schweinfurt 05 1 - 1 Turkgucu Munchen
Німеччина - Регіональна Nordost 21 жовтня
FT 1. FC Lokomotive Leipzig 1 - 0 SV Babelsberg 03
Італія - Серія Б 21 жовтня
FT Фрозіноне 1 - 0 Ліворно
Italy - Serie C :: group B 21 жовтня
FT Модена 1 - 1 Fermana FC

Оновлене: 22/10/2019 в 12:59:02




Футбол Сьогодні

Ліга Чемпіонів - Група А 22 жовтня
19:00 Брюгге ? -? Paris Saint-Germain
19:00 Галатасарай ? -? Реал Мадрид
Ліга Чемпіонів - Група B 22 жовтня
19:00 Олімпіакос ? -? Баварія
19:00 Тоттенхем Хотспур ? -? Црвена Звезда
Ліга Чемпіонів - Група C 22 жовтня
16:55 Шахтар Донецьк ? -? Динамо Загреб
19:00 Манчестер сіті ? -? Аталанта
Ліга Чемпіонів - Група D 22 жовтня
16:55 Атлетіко Мадрид ? -? Байєр
19:00 Ювентус ? -? Локомотив Москва
Англія - Чемпіонат 22 жовтня
18:45 Бірмінгем Сіті ? -? Блекберн Роверс
18:45 Міллуол ? -? Кардіфф Сіті
18:45 Престон Норт Енд ? -? Лідс Юнайтед
18:45 Квінз Парк Рейнджерс ? -? Редінг
18:45 Шеффілд Уенсдей ? -? Сток Сіті
18:45 Суонсі Сіті ? -? Брентфорд
19:00 Вест Бромвіч Альбіон ? -? Барнслі
Англія - Ліга 1 22 жовтня
18:45 Блекпул ? -? Уіком Вондерерс
18:45 Брістоль Роверс ? -? Болтон Вондерерс
18:45 Бертон Альбіон ? -? Вімблдон
Canc. Оксфорд Юнайтед ? -? Бюрен
18:45 Портсмут ? -? Lincoln City
18:45 Рочдейл ? -? МК Донс
18:45 Шрусбері Таун ? -? Джіллінгем
18:45 Саутенд Юнайтед ? -? Донкастер Роверс
18:45 Сандерленд ? -? Транмар Роверс
Англія - Ліга 2 22 жовтня
18:45 Бредфорд Сіті ? -? порт Вейл
18:45 Кембридж Юнайтед ? -? Грімсбі Таун
18:45 Карлайл Юнайтед ? -? Нортгемптон Таун
18:45 Челтнем Таун ? -? Маклесфілд
18:45 Крю Олександра ? -? Колчестер Юнайтед
18:45 Менсфілд Таун ? -? Салфорд Сіті
18:45 Морекамбе ? -? Форест Грін Роверс
18:45 Ньюпорт ? -? Кроулі Таун
18:45 Олдхем Атлетик ? -? Уоллсол
18:45 Плімут Аргайл ? -? Лейтон Орієнт
18:45 Сканторп ? -? Ексетер Сіті
18:45 Суїндон Таун ? -? Стівенейдж
Німеччина - Регіональна Nord 22 жовтня
17:00 Вердер II ? -? Ганновер 96 II
Німеччина - Регіональна Nordost 22 жовтня
16:30 ФК Вікторія 1889 Берлін ? -? Мойзельвиц
England - National League North 22 жовтня
18:45 кіддермінстер гарріерз ? -? Farsley Celtic
18:45 Саутпорт ? -? Hereford

Оновлене: 22/10/2019 в 12:59:02




Футбол Завтра

Ліга Чемпіонів - Група E 23 жовтня
19:00 Генк ? -? Ліверпуль
19:00 Зальцбург ? -? Наполі
Ліга Чемпіонів - Група F 23 жовтня
19:00 Інтер ? -? Боруссія Дортмунд
19:00 Славія Прага ? -? Барселона
Ліга Чемпіонів - Група G 23 жовтня
16:55 РБ Лейпциг ? -? Зеніт Санкт-Петербург
19:00 Бенфіка ? -? Ліон
Ліга Чемпіонів - Група Н 23 жовтня
16:55 Аякс ? -? Челсі
19:00 Лілль ? -? Валенсія
Англія - Чемпіонат 23 жовтня
18:45 Брістоль Сіті ? -? Чарльтон
18:45 дербі Каунті ? -? Віган Атлетик
18:45 Фулхем ? -? Лутон Таун
18:45 Хаддерсфілд Таун ? -? Мідлсбро
18:45 Ноттінгем Форест ? -? Халл Сіті
Англія - Ліга 1 23 жовтня
18:45 Ковентрі Сіті ? -? Флітвуд
18:45 Іпсвіч Таун ? -? Ротерхем Юнайтед
18:45 Пітерборо Юнайтед ? -? Аккрингтон Стенлі
Німеччина - Бундесліга 23 жовтня
16:00 Боруссія Дортмунд II ? -? TSV Alemannia Aachen
Росія - 1-й дивізіон 23 жовтня
11:30 Томь ? -? ФК Мордовія
12:00 FC Spartak-2 Moscow ? -? FC Fakel Voronezh
12:00 ФК Єнісей Красноярськ ? -? FC Avangard Kursk
13:00 FC Krasnodar-2 ? -? FC Nizhny Novgorod
15:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk ? -? FC Ska-Khabarovsk
15:00 ФК Ротор Волгоград ? -? FC Luch Vladivostok
15:30 FC Khimki ? -? FC Armavir
15:30 FC Shinnik Yaroslavl ? -? FC Baltika Kaliningrad
16:00 FC Chertanovo Moscow ? -? Tekstilshchik Ivanovo
16:00 Торпедо Москва ? -? Chayka Peschanokopskoye
Росія - 2-й дивізіон :: центр 23 жовтня
11:00 Калуга ? -? FC Ryazan
Italy - Serie C :: group A 23 жовтня
13:00 Ольбія ? -? AlbinoLeffe
16:30 Ренате ? -? Новара
16:30 AS Giana Erminio ? -? US Pergolettese тисяча дев'ятсот тридцять два
16:30 Calcio Lecco 1912 ? -? Juventus U23
16:30 Каррарезе ? -? Комо
16:30 US Citta DI Pontedera ? -? Aurora Pro Patria 1919
18:45 Монца ? -? ASDC Gozzano
18:45 Верчеллі ? -? SS Arezzo
18:45 Robur Siena ? -? US Pianese
18:45 Алессандрія ? -? Пістойезе
Italy - Serie C :: group B 23 жовтня
16:30 Губбіо ? -? Імолесе кальчо
16:30 Cesena FC ? -? Судтіроль
16:30 Віртус Верона ? -? Ravenna FC 1913
18:45 FeralpiSalo ? -? П'яченца
18:45 Падова ? -? SS Sambenedettese Calcio
18:45 FC Arzignano Valchiampo ? -? Віченца
18:45 Reggio Audace FC ? -? Ріміні
Italy - Serie C :: group C 23 жовтня
13:00 Virtus Francavilla Calcio ? -? Терамо
16:30 Паганезе ? -? Вібонезе
16:30 Потенца ? -? Кавезе 1919
16:30 Ренде ? -? Sicula Leonzio
16:30 Тернан ? -? US Avellino 1912
18:45 Катанія ? -? AS Bisceglie
18:45 Casertana FC ? -? Монополи
18:45 Рієті ? -? AS Viterbese Castrense
18:45 Реджина ? -? AZ Picerno ASD
18:45 Барі ? -? Катанзаро

Оновлене: 22/10/2019 в 12:59:02




Футбол Україна

Україна - Прем'єр-ліга 18 жовтня
FT Шахтар Донецьк 6 - 0 FC Kolos Kovalivka
Україна - Прем'єр-ліга 19 жовтня
FT Карпати Львів 0 - 0 Львів
FT Зоря Луганськ 2 - 1 Десна
Україна - Прем'єр-ліга 20 жовтня
FT Маріуполь 1 - 0 SC Dnipro-1
FT Динамо Київ 1 - 0 Олександрія
FT Олімпік 2 - 0 Ворскла
Україна - Кубок 2 жовтня
FT Rukh Vynnyky 0 - 1 Маріуполь
Україна - Суперкубок 28 липня
FT Динамо Київ 2 - 1 Шахтар Донецьк
Україна - 1 ліга 19 жовтня
FT Agrobiznes Volochisk 2 - 0 Чорноморець
FT Fc Minaj 2 - 0 Авангард Краматорськ
FT Girnik-Sport 2 - 4 Волинь
FT Opfk Cherkashchyna 0 - 0 Prykarpattya Ivano-Frankivsk
13:30 FC Metalist 1925 ? -? Obolon-Brovar
Україна - 1 ліга 20 жовтня
FT Rukh Vynnyky 1 - 0 Інгулець
FT MFC Metalurh Zaporizhya 1 - 1 MFC Mykolaiv
Україна - 1 ліга 19 жовтня
FT FC Balkany 1 - 1 Kremin Kremenchuk

Оновлене: 22/10/2019 в 12:59:02




Ліга чемпіонів

Ліга Чемпіонів - Група А 22 жовтня
19:00 Брюгге ? -? Paris Saint-Germain
19:00 Галатасарай ? -? Реал Мадрид
Ліга Чемпіонів - Група B 22 жовтня
19:00 Олімпіакос ? -? Баварія
19:00 Тоттенхем Хотспур ? -? Црвена Звезда
Ліга Чемпіонів - Група C 22 жовтня
16:55 Шахтар Донецьк ? -? Динамо Загреб
19:00 Манчестер сіті ? -? Аталанта
Ліга Чемпіонів - Група D 22 жовтня
16:55 Атлетіко Мадрид ? -? Байєр
19:00 Ювентус ? -? Локомотив Москва
Ліга Чемпіонів - Група E 23 жовтня
19:00 Генк ? -? Ліверпуль
19:00 Зальцбург ? -? Наполі
Ліга Чемпіонів - Група F 23 жовтня
19:00 Інтер ? -? Боруссія Дортмунд
19:00 Славія Прага ? -? Барселона
Ліга Чемпіонів - Група G 23 жовтня
16:55 РБ Лейпциг ? -? Зеніт Санкт-Петербург
19:00 Бенфіка ? -? Ліон
Ліга Чемпіонів - Група Н 23 жовтня
16:55 Аякс ? -? Челсі
19:00 Лілль ? -? Валенсія
Ліга Чемпіонів - кваліфікація 27 серпня
FT ФК Краснодар 1 - 2 Олімпіакос
FT Црвена Звезда 1 - 1 Янг Бойз
FT Русенборг 1 - 1 Динамо Загреб
Ліга Чемпіонів - кваліфікація 28 серпня
FT Аякс 2 - 0 АПОЕЛ
FT Брюгге 2 - 1 LASK
FT Славія Прага 1 - 0 CFR Cluj
Champions League - Qualification :: Preliminary round 25 червня
FT Tre Penne Galazzano 0 - 1 Санта-Колома
FT Feronikeli 1 - 0 Лінкольн
Champions League - Qualification :: Preliminary round 28 червня
FT Feronikeli 2 - 1 Санта-Колома

Оновлене: 22/10/2019 в 12:59:02




Ліга Європи

Ліга Європи - Група А 24 жовтня
16:55 Карабах ФК ? -? АПОЕЛ
19:00 Севілья ? -? Ф91 Дюделанж
Ліга Європи - Група B 24 жовтня
19:00 Динамо Київ ? -? Копенгаген
19:00 Мальме ? -? Лугано
Ліга Європи - Група C 24 жовтня
19:00 Хетафе ? -? Базель
19:00 Трабзонспор ? -? ФК Краснодар
Ліга Європи - Група D 24 жовтня
19:00 ПСВ Ейндховен ? -? LASK
19:00 Спортинг ? -? Русенборг
Ліга Європи - Група E 24 жовтня
19:00 Селтік ? -? Лаціо
19:00 Ренн ? -? CFR Cluj
Ліга Європи - Група F 24 жовтня
19:00 Арсенал ? -? Vitoria de Guimaraes
19:00 Айнтрахт Ф ? -? Стандард Льєж
Ліга Європи - Група G 24 жовтня
16:55 порту ? -? Рейнджерс
16:55 Янг Бойз ? -? Фейеноорд
Ліга Європи - Група H 24 жовтня
16:55 ЦСКА ? -? Ференцварош
16:55 Лудогорец ? -? Еспаньол
Ліга Європи - Група I 24 жовтня
16:55 Гент ? -? Вольфсбург
16:55 Сент-Етьєн ? -? Олександрія
Ліга Європи - Група J 24 жовтня
16:55 Істанбул Башакшехі ? -? Вольфсберг
16:55 Рома ? -? Borussia Mönchengladbach
Ліга Європи - Група K 24 жовтня
16:55 Бешикташ ? -? SC Braga
16:55 Слован Братислава ? -? Вулверхемптоном
Ліга Європи - Група L 24 жовтня
16:55 АЗ Алкмар ? -? ФК Астана
16:55 Партизан Белград ? -? Манчестер Юнайтед
Ліга Європи - Кваліфікація 29 серпня
FT Карабах ФК 2 - 1 Лінфілд
FT Riga FC 1 - 0 Копенгаген
FT АІК 1 - 4 Селтік
FT Аполлон 0 - 4 ПСВ Ейндховен
FT БАТЕ 2 - 0 ФК Астана
FT Bnei Yehuda Tel Aviv 0 - 1 Мальме
FT Мольде 1 - 1 Партизан Белград
FT ПАОК Салоніки 3 - 2 Слован Братислава
FT Зоря Луганськ 2 - 2 Еспаньол
FT Спартак Москва 1 - 2 SC Braga
FT Хапоель 0 - 3 Фейеноорд
FT Трабзонспор 0 - 2 АЕК Афіни
FT Ференцварош 4 - 2 Suduva
FT Рієка 1 - 1 Гент
AET Royal Antwerp 1 - 4 АЗ Алкмар
FT Марібор 2 - 2 Лудогорец
FT Айнтрахт Ф 3 - 0 Страсбург
FT Рейнджерс 1 - 0 Легія
FT Вулверхемптоном 2 - 1 Торіно
FT Vitoria de Guimaraes 1 - 0 FC FCSB
AET F91 Dudelange 2 - 1 Ararat Armenia
Europa League - Qualification :: Preliminary round 2 липня
FT St Joseph's 2 - 0 FC Prishtina
Europa League - Qualification :: Preliminary round 4 липня
FT Cardiff Met University 2 - 1 FC Progres Niederkorn
FT UE Engordany 2 - 1 Ла Фіоріта
FT Рунавік 0 - 0 Ballymena United
FT Europa FC 4 - 0 Сан-Жулія
FT Cliftonville 4 - 0 Barry Town
FT Tre Fiori 0 - 4 Klaksvik

Оновлене: 22/10/2019 в 12:59:02




Світові Кубки

Оновлене: 22/10/2019 в 12:59:02




європейські Кубки

EURO 2016 - Final 10 липня
AET Португалія 1 - 0 Франція
EURO 2016 - Semi-finals
FT Португалія 2 - 0 Уельс
EURO 2016 - Semi-finals 7 липня
FT Німеччина 0 - 2 Франція
EURO 2016 - Quarter-finals 3 липня
FT Франція 5 - 2 Ісландія
EURO 2016 - Quarter-finals 2 липня
AET Німеччина 1 - 1 6 - 5 Італія
EURO 2016 - Quarter-finals 30 червня
AET Польща 1 - 1 3 - 5 Португалія
EURO 2016 - Quarter-finals 1 липня
FT Уельс 3 - 1 Бельгія
EURO 2016 - Round of last 16 25 червня
AET Хорватія 0 - 1 Португалія
EURO 2016 - Round of last 16 27 червня
FT Англія 1 - 2 Ісландія
EURO 2016 - Round of last 16 26 червня
FT Франція 2 - 1 Ірландія
FT Німеччина 3 - 0 Словаччина
FT Угорщина 0 - 4 Бельгія
EURO 2016 - Round of last 16 27 червня
FT Італія 2 - 0 Іспанія
EURO 2016 - Round of last 16 25 червня
AET Швейцарія 1 - 1 4 - 5 Польща
FT Уельс 1 - 0 Північна Ірландія
EURO 2016 - Group A 11 червня
FT Албанія 0 - 1 Швейцарія
EURO 2016 - Group A 15 червня
FT Франція 2 - 0 Албанія
EURO 2016 - Group A 10 червня
FT Франція 2 - 1 Румунія
EURO 2016 - Group A 19 червня
FT Румунія 0 - 1 Албанія
EURO 2016 - Group A 15 червня
FT Румунія 1 - 1 Швейцарія
EURO 2016 - Group A 19 червня
FT Швейцарія 0 - 0 Франція
EURO 2016 - Group B 11 червня
FT Англія 1 - 1 Росія
EURO 2016 - Group B 16 червня
FT Англія 2 - 1 Уельс
EURO 2016 - Group B 15 червня
FT Росія 1 - 2 Словаччина
EURO 2016 - Group B 20 червня
FT Росія 0 - 3 Уельс
FT Словаччина 0 - 0 Англія
EURO 2016 - Group B 11 червня
FT Уельс 2 - 1 Словаччина
EURO 2016 - Group C 16 червня
FT Німеччина 0 - 0 Польща
EURO 2016 - Group C 12 червня
FT Німеччина 2 - 0 Україна
EURO 2016 - Group C 21 червня
FT Північна Ірландія 0 - 1 Німеччина
EURO 2016 - Group C 12 червня
FT Польща 1 - 0 Північна Ірландія
EURO 2016 - Group C 16 червня
FT Україна 0 - 2 Північна Ірландія
EURO 2016 - Group C 21 червня
FT Україна 0 - 1 Польща
EURO 2016 - Group D 21 червня
FT Хорватія 2 - 1 Іспанія
EURO 2016 - Group D 17 червня
FT Чеська Республіка 2 - 2 Хорватія
EURO 2016 - Group D 21 червня
FT Чеська Республіка 0 - 2 Туреччина
EURO 2016 - Group D 13 червня
FT Іспанія 1 - 0 Чеська Республіка
EURO 2016 - Group D 17 червня
FT Іспанія 3 - 0 Туреччина
EURO 2016 - Group D 12 червня
FT Туреччина 0 - 1 Хорватія
EURO 2016 - Group E 18 червня
FT Бельгія 3 - 0 Ірландія
EURO 2016 - Group E 13 червня
FT Бельгія 0 - 2 Італія
FT Ірландія 1 - 1 Швеція
EURO 2016 - Group E 22 червня
FT Італія 0 - 1 Ірландія
EURO 2016 - Group E 17 червня
FT Італія 1 - 0 Швеція
EURO 2016 - Group E 22 червня
FT Швеція 0 - 1 Бельгія
EURO 2016 - Group F 14 червня
FT Австрія 0 - 2 Угорщина
EURO 2016 - Group F 22 червня
FT Угорщина 3 - 3 Португалія
FT Ісландія 2 - 1 Австрія
EURO 2016 - Group F 18 червня
FT Ісландія 1 - 1 Угорщина
FT Португалія 0 - 0 Австрія
EURO 2016 - Group F 14 червня
FT Португалія 1 - 1 Ісландія
ЄВРО - Кваліфікація :: група А 22 березня
FT Болгарія 1 - 1 Чорногорія
FT Англія 5 - 0 Чехія
ЄВРО - Кваліфікація :: група А 25 березня
FT Косово 1 - 1 Болгарія
FT Чорногорія 1 - 5 Англія
ЄВРО - Кваліфікація :: група А 7 червня
FT Чехія 2 - 1 Болгарія
FT Чорногорія 1 - 1 Косово
ЄВРО - Кваліфікація :: група А 10 червня
FT Болгарія 2 - 3 Косово
FT Чехія 3 - 0 Чорногорія
ЄВРО - Кваліфікація :: група А 7 вересня
FT Косово 2 - 1 Чехія
FT Англія 4 - 0 Болгарія
ЄВРО - Кваліфікація :: група А 11 жовтня
FT Чехія 2 - 1 Англія
FT Чорногорія 0 - 0 Болгарія
ЄВРО - Кваліфікація :: група А 14 жовтня
FT Болгарія 0 - 6 Англія
FT Косово 2 - 0 Чорногорія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група B 22 березня
FT Люксембург 2 - 1 Литва
FT Португалія 0 - 0 Україна
ЄВРО - Кваліфікація :: Група B 25 березня
FT Люксембург 1 - 2 Україна
FT Португалія 1 - 1 Сербія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група B 7 червня
FT Литва 1 - 1 Люксембург
FT Україна 5 - 0 Сербія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група B 10 червня
FT Сербія 4 - 1 Литва
FT Україна 1 - 0 Люксембург
ЄВРО - Кваліфікація :: Група B 7 вересня
FT Литва 0 - 3 Україна
18:45 Сербія ? -? Португалія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група B 11 жовтня
FT Португалія 3 - 0 Люксембург
FT Україна 2 - 0 Литва
ЄВРО - Кваліфікація :: Група B 14 жовтня
FT Литва 1 - 2 Сербія
FT Україна 2 - 1 Португалія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група C 21 березня
FT Північна Ірландія 2 - 0 Естонія
FT Нідерланди 4 - 0 Білорусь
ЄВРО - Кваліфікація :: Група C 24 березня
FT Північна Ірландія 2 - 1 Білорусь
FT Нідерланди 2 - 3 Німеччина
ЄВРО - Кваліфікація :: Група C 8 червня
FT Естонія 1 - 2 Північна Ірландія
FT Білорусь 0 - 2 Німеччина
ЄВРО - Кваліфікація :: Група C 11 червня
FT Білорусь 0 - 1 Північна Ірландія
FT Німеччина 8 - 0 Естонія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група C 6 вересня
FT Естонія 1 - 2 Білорусь
FT Німеччина 2 - 4 Нідерланди
ЄВРО - Кваліфікація :: Група C 10 жовтня
FT Білорусь 0 - 0 Естонія
FT Нідерланди 3 - 1 Північна Ірландія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група C 13 жовтня
FT Білорусь 1 - 2 Нідерланди
FT Естонія 0 - 3 Німеччина
ЄВРО - Кваліфікація :: Група D 23 березня
FT Грузія 0 - 2 Швейцарія
FT Гібралтар 0 - 1 Ірландія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група D 26 березня
FT Ірландія 1 - 0 Грузія
FT Швейцарія 3 - 3 Данія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група D 7 червня
FT Грузія 3 - 0 Гібралтар
FT Данія 1 - 1 Ірландія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група D 10 червня
FT Данія 5 - 1 Грузія
FT Ірландія 2 - 0 Гібралтар
ЄВРО - Кваліфікація :: Група D 5 вересня
FT Гібралтар 0 - 6 Данія
FT Ірландія 1 - 1 Швейцарія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група D 8 вересня
16:00 Грузія ? -? Данія
16:00 Швейцарія ? -? Гібралтар
ЄВРО - Кваліфікація :: Група D 12 жовтня
FT Грузія 0 - 0 Ірландія
FT Данія 1 - 0 Швейцарія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група D 15 жовтня
FT Гібралтар 2 - 3 Грузія
FT Швейцарія 2 - 0 Ірландія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група E 21 березня
FT Хорватія 2 - 1 Азербайджан
FT Словаччина 2 - 0 Угорщина
ЄВРО - Кваліфікація :: Група E 24 березня
FT Уельс 1 - 0 Словаччина
FT Угорщина 2 - 1 Хорватія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група E 8 червня
FT Хорватія 2 - 1 Уельс
FT Азербайджан 1 - 3 Угорщина
ЄВРО - Кваліфікація :: Група E 11 червня
FT Азербайджан 1 - 5 Словаччина
FT Угорщина 1 - 0 Уельс
ЄВРО - Кваліфікація :: Група E 6 вересня
FT Словаччина 0 - 4 Хорватія
FT Уельс 2 - 1 Азербайджан
ЄВРО - Кваліфікація :: Група E 10 жовтня
FT Хорватія 3 - 0 Угорщина
FT Словаччина 1 - 1 Уельс
ЄВРО - Кваліфікація :: Група E 13 жовтня
FT Угорщина 1 - 0 Азербайджан
FT Уельс 1 - 1 Хорватія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група F 23 березня
FT Мальта 2 - 1 Фарерські острови
FT Швеція 2 - 1 Румунія
FT Іспанія 2 - 1 Норвегія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група F 26 березня
FT Мальта 0 - 2 Іспанія
FT Норвегія 3 - 3 Швеція
FT Румунія 4 - 1 Фарерські острови
ЄВРО - Кваліфікація :: Група F 7 червня
FT Фарерські острови 1 - 4 Іспанія
FT Норвегія 2 - 2 Румунія
FT Швеція 3 - 0 Мальта
ЄВРО - Кваліфікація :: Група F 10 червня
FT Фарерські острови 0 - 2 Норвегія
FT Мальта 0 - 4 Румунія
FT Іспанія 3 - 0 Швеція
ЄВРО - Кваліфікація :: Група F 5 вересня
FT Фарерські острови 0 - 4 Швеція
FT Норвегія 2 - 0 Мальта
FT Румунія 1 - 2 Іспанія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група F 8 вересня
16:00 Румунія ? -? Мальта
18:45 Іспанія ? -? Фарерські острови
18:45 Швеція ? -? Норвегія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група F 12 жовтня
FT Фарерські острови 0 - 3 Румунія
FT Мальта 0 - 4 Швеція
FT Норвегія 1 - 1 Іспанія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група F 15 жовтня
FT Фарерські острови 1 - 0 Мальта
FT Румунія 1 - 1 Норвегія
FT Швеція 1 - 1 Іспанія
ЄВРО - Кваліфікація :: група G 21 березня
FT Австрія 0 - 1 Польща
FT North Macedonia 3 - 1 Латвія
FT Ізраїль 1 - 1 Словенія
ЄВРО - Кваліфікація :: група G 24 березня
FT Ізраїль 4 - 2 Австрія
FT Польща 2 - 0 Латвія
FT Словенія 1 - 1 North Macedonia
17:00 Ізраїль ? -?
17:00 Ізраїль ? -? Austr
ЄВРО - Кваліфікація :: група G 7 червня
FT Австрія 1 - 0 Словенія
FT North Macedonia 0 - 1 Польща
FT Латвія 0 - 3 Ізраїль
ЄВРО - Кваліфікація :: група G 10 червня
FT North Macedonia 1 - 4 Австрія
FT Латвія 0 - 5 Словенія
FT Польща 4 - 0 Ізраїль
ЄВРО - Кваліфікація :: група G 5 вересня
FT Ізраїль 1 - 1 North Macedonia
ЄВРО - Кваліфікація :: група G 6 вересня
FT Австрія 6 - 0 Латвія
FT Словенія 2 - 0 Польща
ЄВРО - Кваліфікація :: група G 10 жовтня
FT Австрія 3 - 1 Ізраїль
FT North Macedonia 2 - 1 Словенія
FT Латвія 0 - 3 Польща
ЄВРО - Кваліфікація :: група G 13 жовтня
FT Польща 2 - 0 North Macedonia
FT Словенія 0 - 1 Австрія
ЄВРО - Кваліфікація :: група G 15 жовтня
FT Ізраїль 3 - 1 Латвія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група H 22 березня
FT Албанія 0 - 2 Туреччина
FT Андорра 0 - 2 Ісландія
FT Молдова 1 - 4 Франція
ЄВРО - Кваліфікація :: Група H 25 березня
FT Туреччина 4 - 0 Молдова
FT Андорра 0 - 3 Албанія
FT Франція 4 - 0 Ісландія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група H 8 червня
FT Ісландія 1 - 0 Албанія
FT Молдова 1 - 0 Андорра
FT Туреччина 2 - 0 Франція
ЄВРО - Кваліфікація :: Група H 11 червня
FT Албанія 2 - 0 Молдова
FT Андорра 0 - 4 Франція
FT Ісландія 2 - 1 Туреччина
ЄВРО - Кваліфікація :: Група H 7 вересня
FT Ісландія 3 - 0 Молдова
18:45 Франція ? -? Албанія
18:45 Туреччина ? -? Андорра
ЄВРО - Кваліфікація :: Група H 11 жовтня
FT Андорра 1 - 0 Молдова
FT Ісландія 0 - 1 Франція
FT Туреччина 1 - 0 Албанія
ЄВРО - Кваліфікація :: Група H 14 жовтня
FT Франція 1 - 1 Туреччина
FT Ісландія 2 - 0 Андорра
FT Молдова 0 - 4 Албанія
ЄВРО - Кваліфікація :: група I 21 березня
FT Казахстан 3 - 0 Шотландія
FT Кіпр 5 - 0 Сан-Марино
FT Бельгія 3 - 1 Росія
ЄВРО - Кваліфікація :: група I 24 березня
FT Казахстан 0 - 4 Росія
FT Сан-Марино 0 - 2 Шотландія
FT Кіпр 0 - 2 Бельгія
ЄВРО - Кваліфікація :: група I 8 червня
FT Росія 9 - 0 Сан-Марино
FT Бельгія 3 - 0 Казахстан
FT Шотландія 2 - 1 Кіпр
ЄВРО - Кваліфікація :: група I 11 червня
FT Казахстан 4 - 0 Сан-Марино
FT Бельгія 3 - 0 Шотландія
FT Росія 1 - 0 Кіпр
ЄВРО - Кваліфікація :: група I 6 вересня
FT Кіпр 1 - 1 Казахстан
FT Сан-Марино 0 - 4 Бельгія
FT Шотландія 1 - 2 Росія
ЄВРО - Кваліфікація :: група I 10 жовтня
FT Казахстан 1 - 2 Кіпр
FT Бельгія 9 - 0 Сан-Марино
FT Росія 4 - 0 Шотландія
ЄВРО - Кваліфікація :: група I 13 жовтня
FT Казахстан 0 - 2 Бельгія
FT Кіпр 0 - 5 Росія
FT Шотландія 6 - 0 Сан-Марино
EURO - Qualification :: group J 23 березня
FT Боснія і Герцеговина 2 - 1 Вірменія
FT Італія 2 - 0 Фінляндія
FT Ліхтенштейн 0 - 2 Греція
19:45 Ліхтенштейн ? -? G
19:45 Ліхтенштейн ? -? Gr
EURO - Qualification :: group J 26 березня
FT Вірменія 0 - 2 Фінляндія
FT Боснія і Герцеговина 2 - 2 Греція
FT Італія 6 - 0 Ліхтенштейн
EURO - Qualification :: group J 8 червня
FT Вірменія 3 - 0 Ліхтенштейн
FT Фінляндія 2 - 0 Боснія і Герцеговина
FT Греція 0 - 3 Італія
EURO - Qualification :: group J 11 червня
FT Греція 2 - 3 Вірменія
FT Італія 2 - 1 Боснія і Герцеговина
FT Ліхтенштейн 0 - 2 Фінляндія
EURO - Qualification :: group J 5 вересня
FT Вірменія 1 - 3 Італія
FT Боснія і Герцеговина 5 - 0 Ліхтенштейн
FT Фінляндія 1 - 0 Греція
EURO - Qualification :: group J 8 вересня
13:00 Вірменія ? -? Боснія і Герцеговина
18:45 Фінляндія ? -? Італія
18:45 Греція ? -? Ліхтенштейн
EURO - Qualification :: group J 12 жовтня
FT Боснія і Герцеговина 4 - 1 Фінляндія
FT Італія 2 - 0 Греція
FT Ліхтенштейн 1 - 1 Вірменія
EURO - Qualification :: group J 15 жовтня
FT Фінляндія 3 - 0 Вірменія
FT Греція 2 - 1 Боснія і Герцеговина
FT Ліхтенштейн 0 - 5 Італія

Оновлене: 22/10/2019 в 12:59:02




Чемпіонати України, Росії, Італії, Іспанії, Франції, Англії, національні кубки цих країн, звіти про провідних європейських змаганнях як на рівні збірних, так і на рівні товариських матчів, онлайн-результати про футбол сьогодні з Азії, Африки, Північної та Південної Америці , країн Океанії і Карибського басейну. Детальна статистика турнірів, показ поточного і часу, що залишився матчу. Онлайн результати і лінія по футболу з країн СНД і змагань в рамках ФІФА, УЄФА та жіночої федерації футболу. Вам необов'язково постійно оновлювати екран кнопкою F5 або мишкою з меню браузера. Попередньо нами скрипт, робить це автоматично через заданий проміжок часу, позбавляючи тим самим стежать за перипетіями матчу від зайвої і непотрібної роботи. Функція поновлення вручну зроблена виключно для зручності.

Наш сервіс так само корисний для любителів азартних ігор, уболівальників, які люблять робити ставки на спортивні події, зокрема, на футбол сьогодні в букмекерських конторах. За допомогою даної інформаційно-новинний сторінки можна простежити поточну ситуацію в обраному вами матчі і оцінити свої шанси на успіх, проконсультувавшись з коментарями про останні матчі клубів або збірних (яка, так само доступна) і поглянувши на ранжування в відібраному першості. Дана інформація буде надійним підмогою для любителів азартних ігор на гроші, так як ви зможете робити ставки виходячи з отриманих знань на основі останніх результатів матчів і реальних подій, що відбуваються на футбольному полі в саме в ці години і хвилини, тобто в режимі онлайн. А це дозволить Вам зберегти свої нерви в порядку і не спустошити свій гаманець, грунтуючись на неточних даних.

Приємного перегляду і стежте за трансляціями з футболу в онлайн режимі через інтернет!

додатково: